У серпні настає пора збору врожаю цибулі, ранньої капусти, часнику, моркви та інших ранніх культур. Однак до холодів ще майже половина сезону, а значить, є шанс виростити ще кілька корисних і потрібних рослин на місці, що звільнилося. Тому питання, що можна посадити в серпні, є дійсно актуальним.

Що можна посадити в серпні на городі, літній посів овочів, що садять в серпні

Що можна посадити в серпні

Перша «хвиля» зелених культур до липня досягає максимальних розмірів, починає переростати, втрачаючи в смакових якостях. Щоб продовжити насолоджуватися пряно-ароматичними травами все літо, слід знову посадити їх.

Що садять в серпні із зелені?

  • Кріп. Культуру рекомендується висаджувати кожні 3 тижні, щоб постійно мати ніжну зелень.
  • Листовий салат. Не можна забувати про його полив в спекотні дні.
  • Шпинат. Вистигає всього за 3 тижні, тому посадки слід регулярно оновлювати.
  • Петрушка. Висаджена з насіння, вона встигне набратися сил до холодів.
  • Огіркова трава бораго. Для вирощування огіркової трави слід перечекати посушливі, жаркі дні, оскільки в таких умовах рослини схильні до викидання цвіту.
  • Рукола. Популярна «горіхова» зелень полюбилася садівникам за швидку схожість. Крім того, більш делікатесним смаком володіє саме молоде листя.
  • Цибуля на зелень. Безперечним лідером серед зелених культур є цибуля на перо.

Овочі, які можна посадити в серпні

А ще що можна посадити в серпні? Скоростиглі овочеві культури в другій половині літа теж встигнуть вирости і дати хороший урожай.

Літній посів овочів:

  1. Редиска. Повторно сіяти культуру рекомендується на початку місяця, щоб не допустити її стрілкування.
  2. Дайкон. За решту теплих днів визріває і цей коренеплід, що нагадує за смаком редиску.
  3. Огірки. Для повторного плодоношення до самих заморозків можна знову посадити ранні сорти огірків.
  4. Капуста. Ранньостиглі сорти цвітної, кольрабі, білокачанної, брюссельської капусти сіяти знову саме час: друга хвиля врожаю менше уражається шкідниками.
  5. Ріпа. Корисний овоч краще сіяти до першої половини місяця, щоб отримати великі коренеплоди.
  6. Редька. Для зимового зберігання культуру сіють на початку місяця.
  7. Горох. Посіяний на початку серпня, він починає поступово вистигати в кінці вересня. З початком дощової погоди стручки наливаються вологою, стають більш смачними.
  8. Спаржева квасоля. Стручковому різновиду притаманний довший період вегетації, тому повторно вирощують тільки спаржеву.
  9. Буряк і морква. І ці коренеплоди можна посіяти повторно. Вони дадуть соковиту, свіжу продукцію, однак вона не буде придатна до тривалого зберігання.

Якщо попереду залишилася лише половина літа — це не привід сидіти склавши руки. Настає пора повторних посівів: головне вибрати, що можна посадити в серпні на городі.

Поділитись: