Утримання кроликів

Утримання кроликів може стати хорошою перспективою для багатьох домашніх та фермерських господарств. Відомо, що кролики можуть використовуватися для отримання м’яса, шкіри і хутра.

М’ясо цих тварин вважається дієтичним, тому багато людей вживають його в їжу. З шкіри виробляють різну кожгалантерею (рукавички, дамські сумочки, ремені і т. д.), з хутра — верхній зимовий одяг, хутряні вироби.

Кролики невибагливі в їжі, харчуються комбікормами, зеленою травою і сіном, але потрібно піклуватися про регулярну наявність питної води. Вони дуже плідні, що дозволяє їм розмножуватися швидкими темпами. Гній від цих тварин корисний для удобрення ґрунту. Догляд не викликає особливих турбот. Тільки необхідно регулярно чистити і дезінфікувати клітки, де вони містяться. Здавалося б суцільні плюси.

А зараз про мінуси. Найбільший недолік розведення кроликів — це стихійність і масовість хвороб. Через одного хворого кролика може загинути більшість поголів’я. І навіть при успішному лікуванні кролики вже не дадуть здорового потомства. Тому попереджати хворобу, не допускати умов її появи — основне завдання кролівників.

Утримання кроликів хоч і прибуткове, але ризикована справа.

Умови утримання кролів

Багато людей займаються розведенням кролів в домашніх господарствах. Тому ця коротенька публікація про умови...

Пошук по сайту