Утримання корів

Багато хто погоджується на утримання корів заради свіжого молока та іншої молочної продукції, щоб отримати свіже і якісне м’ясо, а також шкіру. Самців цього виду називають биками, дитинчат від бичків та корівок називають телятами, а кастрованих самців звуть волами.

Молодих корів, у яких ще не було першої тільності, жіночої статі прийнято називати телицями, а після осіменіння (тільну) телицю прийнято називати нетеллю. Тривалість вагітності корови — 9 місяців.

Існує багато видів м’ясних, м’ясо-молочних і молочних порід корів. З давніх часів корова в сільській родині означала, що сім’я живе в багатстві і достатку. Ще в часи Київської Русі тварину часто називали годувальницею. Якщо втратити корову, особливо в роки неврожаю, то це могло вилитися в справжню катастрофу.

Корів розводять за допомогою скотарства, переважаючій тваринницькій галузі. Для того щоб отримати молоко, яловичину, шкіру розводять молочні та м’ясо-молочні породи корів.

Гній є відходом життєдіяльності корови і може бути використаний в якості гарного добрива ґрунту. У 2009 році розшифрували геном корови, за його допомогою можна прискорити виведення нових порід тварин.

Отже, в цій категорії публікуються матеріали стосовно якісного утримання корів.

Пошук по сайту