Утримання свиней

Домашню свиню люди одомашнили приблизно 7 тисячоліть назад (дехто каже, що набагато раніше). Ця тварина дуже поширена на території України, країн Заходу, Східної Азії та Океанії. Також є здичавілі свині, їх можна зустріти в Північній Америці, Австралії та Новій Зеландії. Для утримання свиней в домашніх умовах та на спеціалізованих фермах, в основному, розводять для того, щоб потім отримати з них м’ясо і сало.

Ви не повірите, але свині досить розумні тварини, і в деяких випадках їх легше навчати, ніж собак або кішок. Зараз дуже модно стало утримувати вдома маленькі породи свиней, мініпіг. У Франції є свині, яких спеціально навчили для того, щоб вони шукали трюфеля. Культурні породи свиней володіють деякими біологічними особливостями, які властиві диким свиням, наприклад, у них поганий зір, зате гострий слух, тонкий нюх і вони вміють добре плавати.

Також у свиней підвищена плодючість, вони мають здатність швидко рости і накопичувати багато жиру. Свині мають подовжену морду, на якій знаходиться короткий рухомий хоботок, закінчується він голим і плоским п’ятачком, за допомогою якого можна рити землю. Більш детально про утримання свиней читайте в дописах цієї категорії.

Пошук по сайту