Ласкаво просимо в Україну — Welcome to Ukraine!
Вадим: творець і автор блоґу

Дорогі друзі! Ласкаво просимо в Україну — Welcome to Ukraine! Незалежно де ви живете, в якому б кінці світу не знаходились, українці народ гостинний і завжди радий добрим людям. Якщо ви вже тут, то у вас є нагода побувати в дивовижному світі українського минулого, сучасного і зазирнути в майбутнє. Багато хто із нас знаходиться в постійних пошуках відповідей на запитання: де наші витоки? чиїх батьків ми діти? з чого починалась наша Україна? як ми жили раніше? чи достойні ми нащадки наших пращурів? що нас чекає в майбутньому? Тільки після того, як ми зможемо осмислити наше минуле, пізнати з чого починалась наша культура та історія, нам буде краще розібратись з сьогоденням, і мати уяву про майбутнє.

Ласкаво просимо в Україну — Welcome to Ukraine!

Гірко робиться на душі, коли дехто із наших співвітчизників мають коротку пам’ять і нехтують духовними традиціями, нашою надзвичайно гарною мовою, народними звичаями, моральними засадами наших пращурів та інше. Тому в цьому блозі будуть розповіді не тільки про українське минуле, звичаї, обряди, історію, знання і творчість, але й про сьогоднішній день, що людей хвилює. Тут ви знайдете описи календарних і церковних свят, відповіді на різні побутові питання, про те, як вести домашнє господарство, будувати та ремонтувати, про наш рідний край, як майструвати своїми руками, як доглядати за садом та городом. Також тут будуть описані вірування і уявлення українців, народні прикмети і символи.

Ласкаво просимо в Україну — Welcome to Ukraine!

Завдяки творам наших прадавніх пращурів, наступним поколінням передавались знання, історичні події. Нам треба берегти ці надбання, щоб передати їх майбутнім поколінням. Бо, як писав Микола Рильський: «Той, хто не знає свого минулого, не вартий майбутнього». І це правда. Це не заклик іти вперед з повернутою назад головою, а факт того, що знання і досвід передаються із покоління в покоління. Це є найціннішим скарбом, який збирався до купи століттями розумом і руками українського народу.

За останні 100 років життя радикально змінилося. Прагнучи зробити власній будинок більш зручним, ми набиваємо його різною технікою і всілякими пристосуваннями. Нам здається, що чим більше на полицях всяких хімічних препаратів, тим комфортніше буде наше життя. Як тільки захворіли, біжимо в аптеку за антибіотиками та сильнодіючими препаратами. Однак найчастіше спрощуючи одне, ми ускладнюємо інше.

Тому не варто забувати про натуральні і народні засоби, маленькі хитрощі наших бабусь і дідусів, перевірених часом їх простих рецептах і порадах.

Домашнє господарство — це приємні аромати кухні, секрети краси і довголіття, затишний будинок, в який прагнуть друзі і рідні. Дбайливо зібравши дорогоцінні крихти досвіду минулого, узагальнивши бабусині і дідусеві поради, цей блоґ допоможе у вирішенні багатьох питань нинішньому поколінню. Тут можна дістати корисні поради, як правильно вести домашній побут, господарство і зробити так, щоб рідні і близькі були здорові і щасливі, ситі і доглянуті, щоб усім було добре, спокійно і затишно.

Приємного вам читання, спогадів, позитивного емоційного заряду, міцного здоров’я, достатку, миру і щастя! Ласкаво просимо в Україну — Welcome to Ukraine!

Поділитись: