Здоров’я та краса

В категорії «Здоров’я та краса» я ні в якому разі не беру на себе відповідальність і не можу гарантувати на всі сто відсотків ваше зцілення і набуття краси. Народні методи лікування і покращення зовнішнього вигляду (рецепти, рекомендації та інші) придумані не мною, а зібрані із різних джерел. Тому, переконливо вас прошу, перед застосуванням різних методів лікування, обов’язково пройдіть консультацію у лікаря або косметолога.

Я не закликаю і не переконую вас неухильно дотримуватися наведених тут рекомендацій та рецептів. Однакових порад для всіх не може бути. Адже кожна людина відрізняється своєю індивідуальністю і не схожа на іншу. Наявні оздоровчі процедури, рецепти і поради можуть підійти не всім. Ви повинні враховувати свою індивідуальність, сезон року, перебіг процесів в Природі. Врахування всього цього вам допоможе створити власну оздоровчу систему.

Тут публікуються матеріали про найпоширеніші хвороби, про те, як ви самі собі зможете допомогти, що слід брати до уваги, щоб не завдати собі шкоди. Також вказані можливі причини виникнення захворювання, наведені рецепти позбавлення тих чи інших вад.

Здоров’я та краса не обходяться без цілющих властивостей рослин. Тому не обійду увагою популярні на даний момент цілющі рослини і їх лікувальні властивості. Багато місця відведено інформації про проведення оздоровчих заходів. Я постарався тут зібрати такий матеріал, який не буде у вас викликати питань, а сам оздоровчий процес принесе вам радість здобуття здоров’я та краси. Якщо ви зібралися прожити довге і щасливе життя в здоров’ї і благополуччі, то для цього вам надається можливість скористатися порадами і рецептами народних цілителів і досвідчених лікарів. Міцного вам здоров’я і довгих, щасливих років життя! Будьте завжди красивими!

Кал на приховану кров

Дослідження калу на приховану кров — інформативний метод діагностики захворювань травної системи. Зокрема, він...

Пошук по сайту