Собаки

Яку ж функціональну роль виконують собаки в сучасному світі? Перед тим, як завести собаку, необхідно набути максимум знань про вашого нового чотириногого друга, щоб вміти правильно ставитись до місця тварини в сучасному світі і відповідного ставлення до її організму. Давайте разом розглянемо ситуацію, при якій собака і її господар живуть в сучасному великому місті. Це допоможе правильно розставити пріоритети у взаємовідносинах між собакою і її господарем.

Найпершою домашньою твариною у людини був саме вірний пес, який йшов з людиною пліч-о-пліч протягом декількох тисяч років її розвитку. Пройшли тисячоліття, собаки, як і раніше, живуть разом з людьми, але їх функціональна роль в значній мірі зазнала суттєвих змін. Практично всіх чотириногих мешканців квартир можна віднести до декоративних, незважаючи на приналежність до тієї або іншої породи. Такі чотирилапі друзі з’являються в квартирі людини для підтримання її гарного душевного стану. Переважно всі породи собак, починаючи з мисливських і закінчуючи службовими, вже не відповідають функціональним обов’язкам своєї породи, вони стали домашніми, диванними, за винятком тих, якими дійсно займаються фахівці своєї справи. Практично всі собачки стають членами сімей, в яких вони живуть.

Змінилися й обов’язки собак. Якщо кілька тисячоліть тому собака допомагала людині під час полювання і вистежування дичини, то тепер її головний обов’язок полягає в тому, щоб дарувати людині позитивний настрій, любов і свою відданість. Як і в давні часи, собака продовжує чудово справлятися зі своїми новими обов’язками, незважаючи на те, що вони кардинально змінилися.

Навіть кішки не здатні викликати такий багатий позитивний настрій, як улюблені собачки. Особливо це помітно в одиноких сім’ях, в яких чотириногі друзі стають повноправними членами сім’ї. Собаки дуже позитивно діють на емоційний та психологічний стан людей. Кожен власник такого друга в значній мірі залежить від тактильного контакту зі своїм вихованцем.

При втраті вірного песика, люди стають більш сприйнятливі до різного-роду негативних синдромів і наслідків. Весь секрет спілкування і любові до собаки полягає в тому, що тільки ця тварина здатна любити людину в будь-яких умовах і за будь-яких обставин. Навіть якщо господар буде бити і перестане годувати свого чотириногого вихованця, той ніколи не відмовиться від нього. Тільки цим чотирилапим створінням властива настільки безкорислива любов.

Пошук по сайту