Справжнє ім’я всесвітньо відомого секс-символа Вільям Бредлі Пітт, він народився в дуже добропорядній і релігійній сім’ї, але це не завадило йому стати одним з найзнаменитіших акторів на сьогоднішній день, який відкрито, підтримує боротьбу лесбіянок і геїв за рівноправність. Бред Пітт є єдиною людиною в світі, який двічі удостоювався звання «Самого сексуально чоловіка серед живих».

Бред Пітт, фільм Троя, Ванесса Параді, Містер і місіс Сміт, Бред і Анджеліна, Дванадцять друзів Оушена

Після того як Бред Пітт знявся в кінофільмі «Сім років на Тибеті», китайський уряд назавжди заборонив в’їжджати йому в свою країну.

Під час того, як знімався фільм «Троя» за участю Бреда Пітта, з актором відбулося багато всього цікавого. Найдивовижніший збіг полягає в тому, що Бред Пітт грав роль Ахіллеса і під час зйомок він порвав ахіллесове сухожилля, що, безумовно, дуже неприємно. Для фільму акторові довелося протягом півроку напружено тренуватися для того, щоб його тіло було схоже на тіла грецьких статуй. Однак самою болісною і неприємною подією для Бреда була аж ніяк не ця, а та, що йому довелося кинути курити.

Коли Бред Пітт знімався у фільмі Девіда Фінчера «Сім», продюсери припускали, що в кінці фільму героя Пітта, Джона Доу, повинні були вбити в сутичці, але Бред був проти такого кінця і навіть погрожував відмовитися від участі в кінострічці. Також під час зйомки сцени переслідування головного героя, Пітт дуже невдало впав, пошкодивши собі руку об скло автомобіля.

У самому знаменитому фільмі за участю Бреда Пітта і Анджеліни Джолі «Містер і місіс Сміт», все-таки відбувались свого роду «казуси». Взагалі, передбачалося, що роль Містера Сміта повинен був грати Джонні Депп, але, за чутками, Ванесса Параді, його дружина, заборонила йому грати в одному фільмі з красунею Джолі, результатом чого є те, що на роль взяли Пітта. До речі кажучи, саме після цього фільму Бред і Анджеліна почали свої стосунки, так що, можливо, Ванесса Параді дуже навіть правильно зробила.

У розпал зйомок цього фільму Бред Пітт різко залишив проект на 3 місяці для того, щоб знятися у фільмі «Дванадцять друзів Оушена». Але і зйомки «Дванадцяти друзів Оушена» теж не пройшли так спокійно, як хотілося б. Під час зйомок в Римі стався один курйозний випадок, коли Бред Пітт разом з Джорджем Клуні не змогли увійти до готелю через те, що швейцар був на 100% впевнений в тому, що вони прості бродяги. Він подумав так, тому що як раз перед цим Бред і Джордж потрапили під проливний дощ і зовсім не були на себе схожі, що і викликало сумніви у бідного працівника готелю.

Поділитись: