Повне ім’я знаменитого актора і режисера, дане йому при народженні Ґері Леонард Олдмен. Народився в простій родині, його батько був звичайним зварювальником, а мати тимчасово не працювала. Батько покинув сім’ю, коли Ґері був ще маленький, і майже не з’являвся в житті сина. Тільки ставши дорослим Ґері Олдмен випадково дізнався, що його батько помер від алкоголізму.

Ґері Олдмен, цікаві факти з життя актора

Ґері Олдмен

Почав Ґері Олдмен грати ще в шкільному театрі, а вже у віці чотирнадцяти років його приймають в трупу Молодіжного театру Грінвіча. Але в сім’ї катастрофічно не вистачає грошей, Ґері кидає школу і йде працювати. У низці робіт, були:

  • продавець спортивного спорядження;
  • різноробочий;
  • розвізник піци.

Але трохи зібрав грошей, він їде в Лондон і поступає на курси акторської майстерності. Уже в середині вісімдесятих років Олдмен потрапляє на роботу в театр і майже відразу стає провідним актором англійської сцени.

Гучна театральна слава і великі гонорари стали причиною алкоголізму. У 1991 році Ґері перший раз арештовують. Він сів зовсім п’яний за кермо автомобіля.

До середини 90-х проблеми з алкоголем приймають страхітливі розміри, і Ґері лягає в реабілітаційну клініку, сам з хворобою він уже не міг впоратися.

У Ґері Олдмена було чотири дружини. Найвідомішою з його дружин стала знаменита Ума Турман, відома актриса Голлівуду. Вона була другою дружиною Ґері, їх шлюб тривав лише півтора року, і був розірваний навесні 1992 року.

Ґері Олдмен все життя захоплювався музикою, непогано грає на музичних інструментах, на бас-гітарі і піаніно. Він навіть записав одну пісню зі своїм другом Девідом Боуї. Із захоплень Олдмен найсильніше любив займатись фотографією. Так одного разу в Англії пройшла благодійна фотовиставка робіт Ґері, а кошти від проданих фоторобіт були переведені в фонд товариства анонімних алкоголіків.

Пристрасний футбольний фанат, Олдмен є давнім шанувальником клубу «Манчестер Юнайтед».

Серед режисерів за Ґері Олдменом закріпилася легенда, про можливості його перевтілень до невпізнання.

А яке ваше відношення до актора? Чи подобаються вам фільми за його участю? Напишіть про свої враження в коментарях до цього допису.

Поділитись: