Зараз ви дізнаєтесь про деякі загадки фотографії, які вас можуть в прямому сенсі цього слова шокувати. Невже дійсно таке буває? На це питання та інші чекаю на ваші відповіді в коментарях до цього цікавого допису.

Загадки фото, таємниці фотографії

Парапсихологи про загадки фото

Парапсихологи, як і ортодоксальні вчені, давно намагаються пояснити феномен фотографій. Їх експерименти допомогли зробити деякі цікаві висновки. Спочатку дослідники припускали, що під час зйомки, крім відбитого від об’єкта світла, на емульсію діють і поля, що випромінюються людиною, які записують інформацію про неї. Але залишалося незрозумілим, як по знімку, зробленому в певний момент часу, можна прочитати наступні зміни в житті людини. Як може знімок накопичувати нову інформацію про відображений об’єкт.

Але, нарешті, з’явилася гіпотеза, що дозволяє пояснити цей феномен, тобто загадки фото. Фотографія не може накопичувати інформацію, але вона є своєрідним ключем від «осередка пам’яті», в якій записані всі події, що відбуваються з людиною, всі відомості про неї. Такий осередок розташований в енергетичному інформаційному полі Землі. Поле, подібно надпотужному комп’ютеру, містить абсолютно всю земну інформацію. У езотеричній практиці таке поле називається Хроніки Акаші. Люди, що мають екстрасенсорні можливості, можуть використовувати цей ключ, таким чином, отримуючи доступ до інформаційного банку даних. Шкода тільки, що не всі використовують отриману інформацію тільки з благими намірами.

Вчені про таємниці фотографії

Вчені з Московії Можайський і Степанов з метою розгадати загадки фотографій проводили експеримент. Вони впливали на воду знімками живих і мертвих людей. За допомогою хроматографічного аналізу вдалося встановити, що вода, що зазнала впливу знімками живих людей, відрізняється від тієї, на яку надавали дію фотокартками померлих. Це дозволяло з точністю до 80% визначати — жива людина чи мертва. При більш легкому експерименті за допомогою біолокаційних рамок, результат був аналогічним. Причому фотознімки, для чистоти експерименту, заздалегідь помістили в конверти.

Вчені також помітили, що якщо скласти докупи фотографії живої і мертвої людини, зникає результуюче поле. Картка мертвої людини як би гасить поле живого. Поле зникало також і в разі, якщо людина, зображена на фото, знаходилась поблизу. Дослідники прийшли до висновку, що існують хвильові процеси, що відбуваються з поглинанням енергії. Також при взаємодії фотокартки живої людини з її відображенням у дзеркалі, вчені помітили електромагнітні хвилі між ними завдовжки до 1 см. Існує теорія, що людський мозок генерує торсіонні хвилі. Фотографія ж є резонансною структурою, здатною випромінювати хвилі, які піддаються розшифровці.

Вбивство по фотографії

Зараз ви дізнаєтесь про жахливі загадки фото, від яких мороз по шкірі іде. Давно відомо, що маги і цілителі за допомогою фотографій можуть на відстані вилікувати пацієнта, визначити місце знаходження зниклого, а також навести порчу.

Цей випадок розповів чоловік, який працював секретарем у одного чаклуна. Одного разу до його шефа прийшов клієнт з фотографією відомої людини і «замовив» цю людину за чималі гроші. Потім секретар мага в замкову щілину спостерігав за ритуалом з фотографією. Маг поставив портрет на стіл, оточив його чорними свічками і травами, які тліли. Чорнокнижник прочитав якесь заклинання, і портрет почав диміти. Фотографія почорніла, на місці очей з’явилися дірки. Від побаченого у секретаря волосся стало дибки. Потім цю фотографію для закріплення ефекту поклали до якогось небіжчика в труну.

Місяця через півтора бізнесмен помер від раптової хвороби. Захворів він раптово, лікарі допомогти не змогли. Секретар відразу ж під слушним приводом звільнився.

Правда, відомі випадки, коли самі ясновидці стають жертвами, завдяки своєму дару. Наприклад, голландського ясновидця Жерара Круазе співробітники Інтерполу просили по фотографії визначити місце знаходження викраденого прем’єр-міністра Італії. Екстрасенс не встиг провести жодного сеансу, як був застрелений бандитами. Але, це вигаданий міф. Він помер у 1980 році природною смертю.

Ось такі цікаві і жахливі загадки фото.

Поділитись: