У наших предків була щира віра в різного роду прикмети, а особливою популярністю користувались ті, що могли допомогти стати багатими. І коли прикмети для залучення грошей змогли дожити до теперішнього часу, то, можливо, вони дійсно таки працюють. Тоді треба влаштувати їм перевірку, чи це дійсно так?

Прикмети для залучення грошей

Прикмети для залучення грошей: як вести себе на вулиці чи то закладі

 1. У давні часи жоден слов’янин не виходив з дому без гілочки горіхового дерева в лівій кишені. Цей атрибут повинен був залучити гроші та удачу.
 2. Коли ви бачите лежачу на дорозі купюру, то в обов’язковому порядку її треба підняти. А коли пройдете повз, то цим самим грошам нанесете «образу», і у вас можуть виникнути фінансові проблеми.
 3. Якщо ви побачили на землі монетку догори орлом — то підніміть її. А коли орел внизу — то краще не чіпайте монетку і рухайтесь по своїх справах далі.
 4. Проходячи повз перехрестя доріг і на ньому ви побачили якісь гроші, то тікайте звідти без оглядки. Хай вони там залишаться лежати, бо інакше прийдеться витрачати всі грошові заощадження на лікування.
 5. Залишаючи чайові, ви цим спонукаєте повернення в три рази більшої суми грошей. Можливо, це вигадав якийсь хитрий офіціант, але зробити перевірку даного способу не помішає.
 6. Перед тим, як надумаєте накопичувати гроші, потрібно визначитись з метою їх накопичення. Мету про «чорний день» треба одразу відкинути. Щоб забезпечити успіх, зупиніться виключно на позитивній меті.

Прикмети для залучення грошей у ваш будинок

Існує багато прикмет, за допомогою яких можна залучити гроші у власний будинок. Попробуйте скористатись ними і потім напишіть про результати в коментарях до цього допису.

 1. Нашими предками вважалось, що сімейний обідній стіл символізує достаток і на нього ні за яких обставин не можна було сідати, бо грошей в хаті не буде.
 2. Покладіть під скатертину вашого столу декілька монет — вони зможуть вам принести багатство.
 3. Не рекомендується в будинку тримати більше одного віника. Цей інструмент для прибирання має бути один. Він повинен знаходитись стоячи в кутку, розвернутим робочою частино (мітлою) догори.
 4. Під час домашнього застілля жінці потрібно останньою цокатись з незнайомим чоловіком, а чоловікові — з незнайомою жінкою. Цією прикметою всі присутні відганяють від себе проблеми з грошима.
 5. Монети не повинні бути розкидані, їх треба зберігати, зібравши в скарбничці або іншій ємності.
 6. Накопичені гроші, які ви зберігаєте, треба через деякі проміжки часу перераховувати. Купюри зберігайте розправленими, а також хоча б інколи їх погладжуйте.
 7. А ось коли ваш будинок облюбував павучок, то він у цьому випадку символізує достаток і добробут, і може бути прибуток. Тільки ні в якому разі його не вбивайте.
 8. Якщо у власній оселі свистіти, то це може призвести до втрати великої суми грошей.
 9. Під категоричною забороною позика солі і хліба аби кому — нашими предками вважалось, що вслід за цим може піти і благополуччя щодо грошей.
 10. Коли сонце сховається за горизонтом, то прибирати в будинку не можна.
 11. В нічний час на столі не повинно бути ні грошей, ні ключів, бо це може завдати втрати.
 12. Не звикайте залишати встромленого ножа в хлібові, бо це може призвести до злиденного життя.
 13. Не викидайте хліб, бо ніколи не розбагатієте.
 14. Якщо ви викидаєте сміття через відчинене вікно, то це так само, якби ви викинули власні заощадження.
 15. Наявність в будинку акваріума привертає гроші при умові, якщо в ньому чиста вода.
 16. Якщо у вашому помешканні тече хоча б один кран, то за водою можуть піти всі ваші заощадження.

Прикмети стосовно гаманця: до великої кількості грошей

А тепер до вашої уваги прикмети до залучення грошей відносно вашого гаманця. Цікавий перелік прикмет, можна брати на озброєння.

 1. Колір гаманця та матеріал із якого він виготовлений теж впливають на збільшення кількості грошей. Тобто, гаманець повинен бути червоного кольору і мати натуральний матеріал, наприклад, шкіру.
 2. Гаманець не повинен бути порожнім, не витрачайте з нього все до останньої копійки, залиште хоча б одну банкноту або монету.
 3. Не можна щоб гаманець лежав на обідньому столі або на ліжку.
 4. Банкноти повинні бути розсортовані по відділеннях гаманця по рангу. Наприклад, номіналом по 10 гривень, по 20, 50 і так далі.
 5. В гаманці не повинно бути брудних або зім’ятих грошей.
 6. Коли придбаєте нового гаманця, то старий не викидайте.
 7. Зображення на купюрах в гаманці повинні дивитись в одну сторону.
 8. В потаємному відділенні гаманця радять сховати купюру номіналом у 2 долара або таку, на якій зображена п’ятірка.
 9. Велику кількість дрібних монет зберігати в гаманці не варто, краще в неділю віддайте їх на милостиню.
 10. Після заходу сонця не рахуйте гроші, бо це може привернути невдачі.
 11. Не показуйте стороннім особам скільки грошей міститься в гаманці.
 12. Символом грошей є дерев’яні предмети, або у виготовленні яких використовувались шкіра та хутро. Тому радять покласти в гаманець дерев’яні амулети або зі шкіри, а на ключику можна закріпити хутряний брелок.

Загальні прикмети для залучення грошей

А зараз вашій увазі пропонується перелік загальних прикмет по залученню грошей.

 1. Того дня, коли отримали зарплату, взагалі не рекомендується із цієї суми витрачати гроші. Дайте зарплаті можливість «переночувати» вдома.
 2. При купівлі продуктів платити за них потрібно купюрами, поклавши їх на прилавок. Також з прилавка треба забирати здачу. Не давайте гроші в цьому випадку із рук в руки, і не беріть їх із рук. Цю прикмету пов’язують із енергетикою, а вона, як відомо, у різних людей різна. Отже, заодно з грошима можна обзавестись і чиїмось негативом.
 3. Якщо ви помітили прорахування продавця, і він вам дає більшу здачу, ніж це потрібно, і ви її не повернули — значить прирекли себе на неймовірні втрати.
 4. Не хваліться новою придбаною річчю, бо залишитесь взагалі без грошей.
 5. При подачі милостині нужденним, не дивіться в їхні очі.
 6. При появі в кишені дірки, постарайтесь швидко її залатати, щоб через неї не позбутись грошей.
 7. Для залучення у власне життя грошей, носіть дорогі прикраси, які є символом достатку. Але не давайте нікому їх приміряти чи то носити.
 8. Той хто сам у себе стриже волосся, той одночасно з ним зістригає своє фінансове благополуччя.
 9. Коли свербить ліва долоня — то це до прибутку грошей, а коли права — то це до великих витрат.
 10. Якщо зненацька на вулиці зустріли пожежника або поліцейського — вас можуть чекати збитки. Зустріли морського офіцера або вагітну жінку — до прибутку.
 11. Ніколи не заздріть чужому прибутку і багатству. Така заздрість може призвести до великих фінансових труднощів.

От і всі прикмети для залучення грошей. Якщо у вас є що сюди додати, то напишіть у коментарях нижче. Цікаво буде взнати.

Поділитись: