Як сказав поет: «Я б в кілери пішов, хай мене навчать…» — ну, і далі по тексту. Як ви вже зрозуміли, ця стаття присвячена вибору професії на літо, тобто, де підзаробити влітку.

Звичайно, можна влітку і не працювати, а чкурнути відпочити на морі або виїхати до бабусі в село, де цілими днями бігати босоніж по гною і пити самогон в необмежених кількостях. Ну а що робити, якщо бабусі немає, а поїздка на море через брак грошей стала прирівнюватися до польоту в космос? Потрібно йти працювати, а куди — ось про це і піде розмова далі.

Де підзаробити влітку?

Найперше, що треба зробити, це купити газету, в якій зібрані оголошення всіх роботодавців твого міста. Як правило, вони називаються однаково — «Робота і освіта», «Запрошуємо на роботу» і все в такому ж дусі. Тепер нам належить вибрати підходяще місце, де підзаробити влітку.

Робота охоронцем або сторожем

Влаштуватися працювати за цією професією не складає труднощів. Хіба ти не мріяв про непильну нічну роботу, на якій можна спати, читати, пити пиво… та хоч гачком в’язати

Де підзаробити влітку? Робота охоронцем

Головне, найматися вартувати треба спеціально що-небудь не дуже цінне, дитячий садок, наприклад, або завод з виробництва рейок. А то інакше, замість того щоб глушити пиво в сторожці, доведеться лазити з вінчестером або кописткою по території, що охороняється. Але є одна проблема — зарплати працівників даної галузі народного господарства залишають бажати кращого. Інакше більшість мужиків все життя працювали б сторожами!

Робота двірником

Якщо ти звик випивати в день не менше літра горілки, то ця робота для тебе. З ранку випив, підмів і відпочивай весь день. Хоча погодні умови нашої Батьківщини особливо розслабитися не дадуть: то сніг, то вітер, то листя нападає, як то кажуть, то зірок нічний політ.

Робота двірником

Хоча, звичайно, графік роботи зручний, це факт. І знову ж таки — зарплата маленька.

Харчова промисловість

Влаштуватися в наш час якимось пекарем в булочну набагато простіше, ніж ти думаєш. Зміна робочої сили на даних підприємствах подібна круговороту води в природі. Ця праця дуже важка, але платять за неї добре.

Харчова промисловість

Є маса плюсів такої роботи, наприклад, вживання того виду продукції, яку виробляєш, а також всіх її компонентів. Це означає, якщо ти робиш булочки з шоколадом, то крім булочок можна вживати і сам шоколад окремо.

Справжнім везінням вважається потрапити на роботу в цех з виробництва морозива: на вулиці спека, а ти морозиво тонами уплітаєш. Але будь обережний! Від надмірного вживання свіжого морозива відбувається така напасть, як метеоризм (неконтрольований випуск газів з організму шляхом анального отвору).

Робота барменом

Ось деякі люди думають, що бармен — це людина, яка бухає 24 години на добу, і вони… в чомусь мають рацію. Хороший бармен, як правило, любить випити, але оскільки в цьому бізнесі потрібно вміти бути хорошим співрозмовником, переконливо втюхувати випивку і при цьому не захоплюватися випивкою самому, то хороший бармен розуміє, що грамотно працювати можна тільки на тверезу голову.

Робота барменом

Платять бармену трохи, зате завжди є шанс підвищити дохід за рахунок недоливу, обрахунку, отриманих чайових і неврахованих залишків спиртного, які дістаються бармену в якості премії.

Робота офіціантом

А ось для офіціантів не повинно виникати питання в літній період де підзаробити. Влітку це наймасовіша посада. Всі думають, що офіціант — це жіноча професія. Це не так! Перші офіціанти були тільки чоловіки.

Якщо тебе не обділила природа гарною зовнішністю і спритністю, то влаштовуйся в найближчий ресторан. Зарплата, плюс чайові. А ще годують безкоштовно…

Робота продавцем

Воістину хороша робота. Якщо ти серйозно думаєш, що 2 + 2 = 5, тоді бути продавцем тобі передбачено самою долею. У цій професії маса бонусів.

Де підзаробити влітку? Робота продавцем

При вмілому обрахунку і без того не маленька зарплата піднімається в рази, та й графік роботи більшості продавців дуже зручний: тиждень працюєш, тиждень вдома.

Робота будівельником

Ось вже де нудьгувати не доведеться! Носка цегли на дванадцятий поверх, вимішування розчину, постійний ризик отримати цеглиною по голові, що звалилася згори і, звичайно ж, «безневинні» для організму запахи фарб і будівельний пил. Але всі ці незручності компенсує досить висока оплата праці.

Робота будівельником

Якщо ти здоровенний бугай, тоді дуй працювати на будівництво.

Робота вантажником

Принцип роботи вантажника будується на трьох основних навичках: носити непідйомні предмети, багато пити і не задавати зайвих питань.

Робота вантажником

Робота вантажником дуже важка, але прибуткова. Крім того, вантажники продуктових складів мають право харчуватися продукцією, яка не має товарного вигляду: непомітно пом’яв консервну банку з червоною ікрою, списав її у товарознавця, і вона твоя — їж, та не обляпайся!

От і все. А ви знаєте, шановні читачі, де підзаробити влітку? Якщо так, то підкажіть рибні місця в коментарях нижче.

Поділитись: