До відвідування перукарні всі люди, особливо жінки, відносяться, як правило, дуже насторожено. Особливо, якщо вони не постійно користуються послугами саме «свого» майстра. Ось і виникають питання, чи не обстрижуть їх при стрижці до невпізнання, або, чи не зіпсує перукар їх гарне волосся до такої міри, що потім не знатимеш, що робити зі своєю головою, щоб хоч трішечки пристойно виглядати.

Місяць і гарне волосся, відвідати перукаря

Ви збираєтесь до перукаря

Але навіть стрижка у свого персонального перукаря не гарантує, що ви встанете з крісла в повному задоволенні від своєї зачіски. Так, дуже часто стрижка виходить «всім на диво», прекрасно укладене і оптимальної довжини волосся просто радує погляд. Але іноді бувають такі варіанти стрижки, що, як не укладай, шматки волосся стирчать на всі боки, задану форму не тримають, і, до того ж, відростають нерівномірно. І ви з нетерпінням чекаєте того моменту, коли воно знову відросте до тієї довжини, за якої зазвичай ходите стригтися.

Найчастіше ви забігаєте в перукарню, підкорившись своїй інтуїції, без приводу, а ефект від проведеної стрижки виходить дуже хорошим, і ви залишаєтеся задоволені. А буває навпаки, коли перед важливою подією у вашому житті, похід до перукаря, запланований ще кілька днів тому, нічого, крім розчарування вам не дасть.

Закон підлості чи закон природи?

У таких випадках ви починаєте згадувати про те, що існує так званий «закон підлості», який говорить про те, що коли чогось особливо і не потрібно — воно виходить, і навпаки, коли потрібно «конче» — немає.

Якщо інтуїція користується у вас довірою, дотримуйтесь її «вказівок» і далі, але при цьому знайте, що допомога їй (інтуїції) може надати дотримання закону природи, який говорить, що на зріст і якість гарного волосся впливає рух Місяця. За прикладами далеко ходити не будемо.

У книзі «Місячний словник» відомі астрологи Томас Поппе і Йоганна Паунггер, крім того, що рекомендують дотримуватися певних місячних правил, підтверджують необхідність в цьому на прикладі Тіролю, в якому лисих чоловіків було дуже мало. А причина цього, на думку астрологів, в тому, що, починаючи з малюків і далі, в день стрижки вибирався день Лева. На картинах, присвячених побуту цього регіону і написаних більше 90 років тому, ви навряд чи знайдете хоч одного лисого, і аж ніяк не тому, що тоді носили перуки, ні, просто всі слідували місячним правилам.

В даний час лисих чоловіків дуже багато. Природно, гарантувати те, що гарне волосся не буде випадати, правильний вибір відвідування перукарні дати не зможе. Адже з тих пір, як були написані ці картини, в екології відбулися дуже суттєві зміни на гірше, та й спосіб життя сучасних людей (недосипання і перевантаження, користування лікарськими препаратами з побічними ефектами, алкоголь, куріння) не сприяє збереженню густої шевелюри.

Місяць і гарне волосся

Вироблені роками правила догляду за волоссям і стрижки такі:

  1. Повний місяць — ось ідеальний час для проведення маніпуляцій з волоссям. Причому найкращого результату ви досягнете не просто в повний місяць, а коли він припадає на день Діви, або Лева.
  2. Молодий або ущербний місяць знаходиться в сузір’ї Діви, або Лева — теж гарний час для відвідин перукаря.
  3. Стрижку краще проводити, коли Місяць росте, крім днів Риб і Рака.
  4. Не треба стригти волосся, коли Місяць убуває, за винятком днів Діви, або Лева.
  5. А ось коли Місяць знаходиться в сузір’ї Риб, або Рака, не те, що стригти, просто мити голову не рекомендується.

У разі правильного вибору часу, від досягнутого результату у перукаря ви отримаєте тільки радість і задоволення. Якщо ви стригли гарне волосся під знаком Діви, то воно швидко відросте, а під знаком Лева — стане густим.

Якщо ж час для стрижки було вибрано невірно, це загрожує такими неприємними наслідками, як лупа, випадання волосся, або воно стане тонким.

У разі, коли на вашому прямому, важкому волоссі жодна завивка не тримається, рекомендуємо зробити ще одну спробу під знаком Лева. Практика показала, що при завивці, зробленій в цей час, починає завиватися сильне волосся, що не піддається завивці в інший час.

Поділитись: