Розкішне волосся — головна перевага не тільки багатьох жінок, але і чоловіків. Однак не у всіх від природи красиве і сильне волосся, але це можна змінити за допомогою нехитрих секретів наших предків.

Розкішне волосся

Для того щоб зробити волосся більш густим, необхідно кілька разів на місяць мити голову за допомогою відвару з висівок. Для його приготування потрібно брати півсклянки висівок і 2 літри води. Потім воду слід поставити на вогонь і закип’ятити два рази. Далі відвар необхідно процідити і додавати в воду при споліскуванні голови.

Щоб прискорити ріст волосся можна змішати 1 частину молока з 1 частиною одеколону. Отриманий засіб необхідно втирати в шкіру голови кілька хвилин, після чого слід просушити волосся, а потім розчесати грубою щіткою.

Якщо волосся дуже сильно випадає, то допоможе настій кропиви. Для його приготування слід столову ложку сухих дрібно порубаних листків кропиви вкинути в склянку окропу. Засобу потрібно дати постояти протягом півгодини, а потім процідити і сполоснути ним голову.

При появі лупи необхідно відразу почати боротьбу з нею. Для цього потрібно раз на тиждень мити голову за допомогою чистого дігтярного мила.

Також позбутися лупи допоможе суміш касторки і очищеного гасу, які змішуються в рівних частках і використовуються для протирання шкіри голови два рази на тиждень.

Після таких нехитрих процедур, у вас буде розкішне волосся.