Лікувальні властивості цибулі відомі в народі з давніх давен. За допомогою цибулі можна не тільки отримати несвіже дихання, але і позбутися багатьох неприємностей.

Лікувальні властивості цибулі

В яких випадках використовують лікувальні властивості цибулі

Пюре з запеченої цибулі необхідно накладати на фурункули, забинтувати і міняти пов’язку двічі на день.

А якщо у вашого малюка завелися гострики, то їх також можна вивести за допомогою цибулини. Для цього потрібно з’їдати натщесерце по 2 свіжих цибулини протягом 4-5 днів.

Цибуля допомагає і при неприємному кашлі з мокротою. Рецепт нескладний:

  1. Необхідно взяти одну велику цибулину.
  2. Натерти її на терці.
  3. Змішати кашку з медом (пропорція 1: 1).

Отриману суміш необхідно приймати по кілька столових ложок кожного разу перед їжею, поки кашель не зникне.

Цибуля і здоров’я вашого волосся

Краса і сила волосся — це головна зброя жінок, і коли воно раптом починає ламатися або випадати, потрібно терміново вживати заходів.

Одним із способів зміцнення волосся є втирання в шкіру голови лушпиння кашки. Для того щоб її приготувати знадобиться лише цибулина і пара крапель соняшникової олії.

  1. Свіжу цибулину слід пропустити через м’ясорубку.
  2. Додати в кашку масло.
  3. Потім ретельно все перемішати.

Отриману масу і необхідно втирати в голову деякий час, при цьому мити голову слід тільки через годину. Треба походити цю годину із закутаною целофаном головою, і тільки потім змийте за допомогою улюбленого шампуню.

Ось такі чудові лікувальні властивості цибулі. Але я підозрюю, що їх набагато більше, і ви про них знаєте. То поділіться ними в коментарях нижче, і всі користувачі цього блоґу будуть вам за це вдячні.