Лікувальні властивості цибулі відомі в народі з давніх давен. За допомогою цибулі можна не тільки отримати несвіже дихання, але і позбутися багатьох неприємностей.

Лікувальні властивості цибулі, вплив на здоров'я вашого волосся, що цибуля лікує

В яких випадках використовують лікувальні властивості цибулі

Пюре з запеченої цибулі необхідно накладати на фурункули, забинтувати і міняти пов’язку двічі на день.

А якщо у вашого малюка завелися гострики, то їх також можна вивести за допомогою цибулини. Для цього потрібно з’їдати натщесерце по 2 свіжих цибулини протягом 4-5 днів.

Цибуля допомагає і при неприємному кашлі з мокротою. Рецепт нескладний:

  1. Необхідно взяти одну велику цибулину.
  2. Натерти її на терці.
  3. Змішати кашку з медом (пропорція 1: 1).

Отриману суміш необхідно приймати по кілька столових ложок кожного разу перед їжею, поки кашель не зникне.

Що цибуля лікує: вплив на здоров’я вашого волосся

Краса і сила волосся — це головна зброя жінок, і коли воно раптом починає ламатися або випадати, потрібно терміново вживати заходів.

Одним із способів зміцнення волосся є втирання в шкіру голови лушпиння кашки. Для того щоб її приготувати знадобиться лише цибулина і пара крапель соняшникової олії.

  1. Свіжу цибулину слід пропустити через м’ясорубку.
  2. Додати в кашку масло.
  3. Потім ретельно все перемішати.

Отриману масу і необхідно втирати в голову деякий час, при цьому мити голову слід тільки через годину. Треба походити цю годину із закутаною целофаном головою, і тільки потім змийте за допомогою улюбленого шампуню.

Ось такі чудові лікувальні властивості цибулі. Але я підозрюю, що їх набагато більше, і ви про них знаєте. То поділіться ними в коментарях нижче, і всі користувачі цього блоґу будуть вам за це вдячні.

Лікувальні властивості цибулі від розтягнення

Друзі, ділюсь із вами рецептом від розтягнення зв’язок. Цибулину середнього розміру потрібно натерти на терці. До однієї столової ложки натертої кашки додати одну столову ложку цукру і перемішати. Скласти в кілька шарів марлю, замочити в соку, помістити на неї кашку і на ніч прикласти до хворого місця. Зверху накрити поліетиленом і туго зав’язати бинтом. До ранку біль і припухлість зникають.

Ось такі чудові лікувальні властивості цибулі. Але я підозрюю, що їх набагато більше, і ви про них знаєте. То поділіться ними в коментарях нижче, і всі користувачі цього блоґу будуть вам за це вдячні.

Поділитись: