Як завжди, ангіна приходить невчасно, і саме тоді, коли її не чекаєш і не запрошуєш у гості. Для того щоб вилікуватися від ангіни, в першу чергу потрібно визначитися з тим наскільки хвороба запущена.

Ангіна: запалення мигдалин

 

Так, якщо захворювання слабке, глотка червона, ковтати боляче, проте температури немає, то можливо буде досить найпростіших засобів. Наприклад, кожні три години полоскати горло розчином солі, в пропорції 1 чайна ложка на склянку кип’яченої води або соком червоного буряка. Також хорошим засобом є звичайний лимон, який необхідно якомога більше їсти з цукром. Дуже старим і перевіреним засобом від ангіни є полоскання горла гасом з сіллю, проте зловживати цим методом не потрібно.

Якщо ж ангіна супроводжується підвищенням температури, то в першу чергу необхідно відвернути кров від горла. Для цього потрібно обернути ступні ніг в щільну тканину, попередньо змочивши її в розведеному водою оцті. На горло ж слід покласти свіже листя капусти, які необхідно міняти кожні 2-3 години.

Для людей, які часто хворіють на ангіну, є дуже корисний просте і в той же час дієвий засіб. В теплу пору року необхідно лише кожен день по 7-10 хвилин сидіти навпроти яскравого сонця з добре відкритим ротом. Таке лікування, по можливості, повинно тривати близько місяця, і незабаром ви помітите, що захворювання стануть рідше, а потім і зовсім припиняться.

Корисна порада. Якщо від напруження щелепи зводить до купи, то вистружіть певного розміру паличку і вставте розпірку між верхньою та нижньою щелепами :)))