Знахарі не тільки в Україні, але і на Близькому Сході здавна знали як швидко вилікувати ангіну. Нижче публікується декілька народних засобів від цієї недуги.

Як швидко вилікувати ангіну, ангіна замучила, способи лікування ангіни

Ангіна замучила!

Ловлять жабу і близько підносять до рота хворого, змушуючи дихати на це земноводне. Від людського дихання серце у жаби починає битися прискорено. А пацієнту практично відразу ж стає набагато краще. Як правило, таке лікування починається лише тоді, коли ні пити, ні їсти, ні говорити хворий вже не в змозі. Хвороба проходить повністю через десять хвилин. Вона, як стверджують народні лікарі, просто «переходить» до жаби. Нижче цей спосіб лікування ангіни буде описаний більш детально.

Кажуть, що народні лікарі в провінціях Ірану і навіть в самому Тегерані тільки так і позбавляють людей від ангіни.

Є перевірений спосіб лікування ангіни, але користуватися ним можна лише на ранніх стадіях цього захворювання. Через гігроскопічну вату пропускають, як через фільтр, гас. Шматочок цієї вати намотують на кінчик палички і змащують хворій людині в роті мигдалини на початку горла. Змащувати треба настільки глибоко, наскільки палиця з ваткою можуть дістати. Процедури повторювати кожні півгодини протягом доби. Хвороба швидко пройде.

Але якщо ангіна сильно запущена, на мигдалинах вже утворилися своєрідні нариви. У цьому випадку вважається безглуздим лікування гасом. Нариви треба проривати, але самостійно це робити вкрай небезпечно. Нехай цим займеться професійний лікар.

Як швидко вилікувати ангіну

І знову про способи позбавлення від літніх (виною цьому морозиво або холодні напої) та осінніх застуд. Сьогодні, озброївшись палицею і загорнувшись тепліше, ми, вже вкотре, будемо здійснювати своє ходіння в народ. Бо, треба сказати, що джерело мудростей народних воістину невичерпне. І нині ми запитаємо у народу, як же це він зцілює своє горло від ангіни.

Треба сказати, що до нас цей вражаючий уяву засіб прийшов з далекої Персії. Вся складність методи для нас, чайників, буде полягати в процесі піймання великої жаби, яка, власне, залишаючись жабою, і являє собою чудове знахарське зілля.

Роздобувши десь велику жабу, людина зазвичай підносила її ближче до рота і починала досить часто дихати в її тіло (тобто, робила звірятку своєрідне «штучне дихання»). Від цього дійства, чи від чогось іншого, серце жаби починало посилено битися, а хворому на ангіну прямо на очах ставало все легше, легше і, нарешті, хвилин через 8-10 зовсім легко.

Як стверджують знахарі, хвороба людини в цьому випадку переходить на жабу. Так це чи ні — судити не беремося. Однак, за свідченнями очевидців, після закінчення процедури жаба, зробивши два-три стрибки, щоразу негайно відправляється в інший світ.

Чи справді нещасна цілителька приймає на себе небезпечне захворювання чи то так згубно на неї діє важке дихання хворого — про те літопис замовчує. І ще одне питання залишається нерозв’язаним: як можна дістати рятівну жабу і як швидко вилікувати ангіну взимку, коли більшість з нас як раз і хворіє на неї? Вже краще зовсім не хворіти! Чого і вам бажаємо.

Поділитись: