Зараз ми обережно доторкнемось до чоловічої тендітної, а інколи болючої сексуальної теми. І тут немає чого соромитися, бо це реалії нашого з вами життя. Афірмації для чоловіків на чоловічу сексуальність — що це, міф чи реальність?

Афірмації для чоловіків на чоловічу сексуальність, чоловіча сексуальність, полюбіть секс, полюбіть себе, сексуальна енергетика

Як впливає сексуальна енергетика на чоловічу сексуальність

Чоловіча сексуальність — це енергія, яка вимагає до себе постійної уваги і ось чому. Сексуальна енергетика — це:

 1. Найсильніша життєва енергія, яка породила все живе в цьому світі, в тому числі і нас з вами.
 2. Це блиск в очах, високий життєвий тонус, гармонія в сім’ї.
 3. Це захоплення в очах жінок, гордість дружини за свого чоловіка і боязнь його втратити.
 4. Це впевненість в собі, здоров’я, успіх у справах, невичерпний оптимізм і енергія, що б’є через край.

Сексуальну енергетику по іншому можна назвати енергією любові. Вона присутня не тільки в сексуальних відносинах з партнером, а у всіх життєвих починаннях.

Отже, поговоримо про те, як сексуальну енергетику в собі пробудити, поповнити і вміло нею користуватися.

Афірмації для чоловіків на чоловічу сексуальність

Для початку необхідно полюбити себе. Без любові до себе ви не зможете випромінювати енергію любові. Як то кажуть, якщо сам себе не полюбиш, ніхто тебе не полюбить. Ви головна людина у вашому житті. Ви повинні бути щасливі від того, що ви є у вас, незалежно від кого-небудь ще. Треба любити як своє тіло, так і душу. Балувати себе, хвалити, називати ласкавими словами і ні в якому разі не звинувачувати. Не скажу, що ми всі ідеали, як зовні, так і внутрішньо.

Тому любов до себе не суперечить постійній роботі над самовдосконаленням, тренуванні тіла і розвитку душі. Виберіть для себе відповідні афірмації і повторюйте їх день у день, поки не повірите в те, що говорите. Афірмації для чоловіків на чоловічу сексуальність — це реальний спосіб знайти життєвий тонус.

Нікому не дозволяйте себе принижувати, цінуйте свої думки і мрії, поважайте себе і любіть.

Полюбіть секс

Відкрийтеся для сексу. Залиште в минулому всі принижуючі гідність стереотипи, забудьте про всі заборони, обмеження та упереджених думках. Любіть секс, насолоджуйтеся, відкинувши сором. Займайтеся сексом по любові. Існує теорія, що в аурі людини надовго, якщо не назавжди, залишається відбиток минулих сексуальних партнерів. Так нехай же це будуть дійсно гідні люди. Якщо в даний час у вас немає партнера, займайтеся самозадоволенням. Нічого поганого в цьому немає, цей факт визнають зараз сексопатологи, психологи і психотерапевти в усьому світі. Радості сексу роблять людину щасливою, життєрадісною і чарівною.

Полюбіть себе

 1. Любіть своє тіло.
 2. Відвідуйте баню, виводьте шлаки, ходіть на масаж.
 3. Повільними еротичними рухами втирайте в шкіру креми і масла.
 4. Доглядайте за собою.
 5. Робіть манікюр і педикюр.
 6. Ходіть в спортзал або басейн.
 7. Ніжтесь під променями сонця.

Повторюйте регулярно, а особливо перед побаченням або важливою зустріччю афірмації для чоловіків.

Сексуальна енергія — це потенція людини, її потенціал життєвої енергії. Далі сексуальна енергія перетворюється в творчість, смак до життя, матеріальне благополуччя або в склоки, скандали, хвороби. Власне сексуальна енергія — це наша життєва батарейка або життєва ємність. Сексуальні проблеми одні з найскладніших. Якщо в електричній мережі немає струму, то всі електричні прилади не приносять користі. Тож не забувайте про афірмації для чоловіків.

Поділитись: