Ось зараз почнеться… Цікаво буде подивитись, хто перший почне репетувати стосовно того, чому чоловіки люблять одних, а одружуються на інших. Що на це скажуть жінки? А чи будуть якісь виправдання від чоловіків?

Чому чоловіки люблять одних, одружуються на інших, шлюб за розрахунком, що таке сучасний шлюб

Чому чоловіки люблять одних, а одружуються на інших

Дуже мала кількість шлюбів укладається по любові. Адже сучасна молодь розуміє, що на любові далеко не заїдеш, бо сім’я повинна триматися:

  1. На спільних інтересах.
  2. Поглядах.
  3. Життєвих позиціях.
  4. Обставинах.

Тоді як яскраві почуття залишаються в далекому минулому.

Нормальний середньостатистичний чоловік одружується на жінці, яка здатна стати гарною господинею і відповідальною матір’ю для його дітей. З такою жінкою йому буде спокійно і легко. При цьому любити він може повну протилежність законної дружини, яка взагалі нічого не розуміє в домашньому господарстві. Однак відомо, що якщо дівчина любить свого обранця, то вона неодмінно навчиться навичкам домогосподарки, з часом закріпить їх і доведе до досконалості.

Чоловік довго шукає ідеальну для себе жінку для того, щоб народити сина, посадити дерево, побудувати будинок. Але найчастіше одружується на самотній першій зустрічній жінці. Згодом, коли пелена з очей спадає, приходить відчуття глибокого розчарування.

Другий шлюб за розрахунком

Багато чоловіків, обпікшись в першому шлюбі, другий шлюб заводять вже за розрахунком. Тут виникають думки про гроші, хорошу кар’єру або вдале просування по службі. Однак і це щастя може бути недовговічним. Всіх благ можна позбутися через необережність, наприклад, просто зрадивши своїй дружині.

Думка закоренілих холостяків

Найчастіше закоренілі холостяки стверджують, що одному жити дуже добре, весело, немає ніяких зобов’язань. Однак через деякий час вони одружуються. Але справа тут зовсім не в любові, а в людських інстинктах і в суспільстві, яке тисне на чоловіка, спокушаючи сімейним життям.

Що таке сучасний шлюб

Причин для вступу в шлюб сучасні пари знаходять безліч. І всі вони, на жаль, далекі від любові. Це:

  • незапланована вагітність;
  • горезвісна суперечка;
  • страх залишитися одному.

Тільки крах відносин в таких сім’ях настає дуже швидко через відсутність взаємності у почуттях.

Ось чому чоловіки закохуються в одних, а в шлюб вступають з іншими. Виходить, що чоловік сам себе карає тим, що не може перебувати поруч з тією єдиною, яка призначена йому долею.

Поділитись: