Природне хвилювання, ейфорія, викликані передчуттям зустрічі, емоції, емоції, і ще раз емоції… Які не завжди доречні навіть в сердечних справах. Тому, перше, що ти повинен зробити — повернути розум на місце і тверезо оцінити обстановку. Озирнись навколо, нічого не забув? Може статись так, що необхідно подбати про багато що і звернути увагу на дрібниці. Отже, як підкорити її серце, що для цього потрібно зробити?

Як підкорити її серце

Як підкорити її серце за допомогою атрибутів?

Крім заготовок перших фраз, які повинні бити дівчат прямо в серце, необхідна ще наявність деяких атрибутів і вміння грамотно ними користуватися.

Непогано було б запастися візитками. Так-так, візитками. І зовсім не обов’язково писати на візитках свою посаду, яка, можливо, не вражає ні розмахом, ні престижем. Досить вдало сфотографованого фейса, номера телефону і будь-якого напису, що запам’ятовується, який покликаний відображати твою глибоку сутність… Втім, якщо не вистачає фантазії на напис, можна опустити його або замінити на банальне «консультант із загальних питань».

Мати візитки дуже зручно, якщо, наприклад, дівчина ні в яку не хоче називати номер свого телефону. Замість того, щоб записувати свій номер на недогризку паперу або сірниковій коробці, віддай їй візитку. Клаптик паперу полетить в урну — 100%, а візитка, можливо, і виживе (особливо якщо вона цікаво зроблена), а там — хто знає, може у дівчини настануть важкі часи… Візитки краще замовити в друкарні, коштує це не так дорого.

Отже, поїхали далі. Є ще декілька способів, як підкорити її серце.

А як щодо подарунків і квітів?

Як підкорити її серце подарунками та квітами? Можливо, ти як раз з тієї категорії, яка обожнює завалювати предмет свого обожнювання квітами, дрібничками, цукерками та іншою фігньою.

Але! Якщо ти хочеш досягти успіху, а не танцювати під чиюсь дудку, запам’ятай: спонтанність — це перше основне правило, яке регламентує процеси підношення дарів; друге ж правило говорить про те, що це не ти повинен отримувати задоволення, роблячи приємне їй, а вона повинна бути щаслива, отримуючи від тебе знаки уваги. Тебе завжди має трохи не вистачати, це поширюється і на подарунки.

Якщо ти будеш на кожне побачення приходити з шикарним букетом, то ти не тільки вб’єш одну з можливостей робити їй приємне, але і розбалуєш дівчинку, вона почне сприймати щоденний букет як щось буденне і нецікаве, звикне. А тим часом всього одна трояндочка, куплена під час спільного нічного променаду, здатна викликати велику бурю емоцій в жіночому серці (щоденні подарунки на це не здатні).

Як підкорити її серце гарними манерами

Ти вже подумав як підкорити її серце своїми гарними манерами? Про них не варто забувати. Мова не про те, в якій руці тримати виделку, а в який ніж. Мова про увагу до жінки. Не забувай подавати дівчині руку, виходячи з автобуса. Причому не тільки своїй, а й іншим жінкам, які виходять за нею або перед нею (вік, симпатичність та інші фактори не повинні бути перешкодою для демонстрації елементарного жесту ввічливості). Відкриваєш ти перед дамою двері, не важливо які (під’їзні, двері машини, магазину, кафе)? Ні? Дуже даремно! Такі речі ти повинен робити автоматично.

Нести сумки або іншу поклажу (за винятком дамської сумочки і квітки) твій прямий обов’язок.

Якщо гостя приїхала до тебе на таксі, не треба робити так, щоб вона сама за себе розплачувалася. Вийди назустріч і розплатися сам. Якщо ти відправляєш її додому на таксі, вийди з нею разом, посади її на заднє сидіння, сам сядь на переднє. Запитай у водія, скільки буде коштувати поїздка і розплатися з ним відразу. Це краще, ніж давати їй гроші.

Входячи разом з панянкою в кафе, ведеш її до столика, допомагаєш зняти верхній одяг, відсуваєш стілець, саджаєш даму, вішаєш одяг (там же і сам роздягаєшся), після чого цікавишся, що вона бажає покуштувати. Якщо вона говорить: «Не знаю!», пропонуєш пару варіантів, якщо вона не може вибрати жоден з них, скажи їй про те, що збираєшся їй принести.

Ідеш робити замовлення, після чого або сідаєш і ведеш приємну бесіду, чекаючи, коли офіціант принесе замовлення, або несеш замовлення сам (залежить від специфіки закладу), ставлячи спочатку її замовлення перед нею, потім вже своє. Головне — не метушися і не питай постійно, подобається їй чи ні. Після таких манер поведінки питання, як підкорити її серце, відпаде саме по собі.

Якщо дама курить, піднось запальничку, щоб вона прикурила. Якщо не курить, старайся не курити при ній.

Якщо, увійшовши в ресторан, ти бачиш, як якийсь запопадливий портьє мчить до твоєї дівчини, щоб допомогти їй зняти пальто, зупини його жестом (ввічливо!), зроби це сам і віддай пальто йому. Те ж саме стосується зворотного процесу — надягання пальто.

Знай про цікаві та затишні місця

Як підкорити її серце незвичайністю, цікавістю та затишком? Навчися шукати незвичайні, цікаві, знаменні і просто затишні місця. У твоєму арсеналі має бути таких штук десять. Це:

  • тихі бари з приємною обстановкою;
  • красиві місця на природі;
  • незвичайні клуби;
  • театри тощо.

Найголовніше — щоб ці місця не були замусолені. Для чого? Так для того, щоб у панночки, яку ти туди поведеш, «дах поїхав». Справа в тому, що нестандартна обстановка і викликані нею райдужні емоції (у всякому разі більша їх частина) проектуються на людину, яка, так скажімо, тобі подарувала можливість вийти в «світ».

Зривати дах потрібно обов’язково. Вибираєш місце, де дівчинка раніше не була (або була, але в менш романтичній компанії), приводиш її туди — і вона твоя! Вже не треба буде напружувати сильно мозок, як підкорити її серце. Головне, щоб в цьому місці ти відчував себе максимально впевнено, тому бажано перед походом побувати там хоча б разок, а не тягнути дівчинку в місце, яке тобі порекомендували друзі.

Дівчинку потрібно водити кожен раз в нове місце, а не в пару-трійку місць — їй це швидко набридне, а тобі, ще швидше. Повторюся: головне, щоб місця були оригінальні і викликали позитивні емоції.

Якщо є автомобіль

Наявність у тебе автомобіля не завжди значить, що ти вже знаєш, як підкорити її серце. Якщо у когось з вас є автомобіль, то ти не повинен допускати, щоб вона сама відкривала двері (незалежно від того, за кермом вона чи ти). При цьому не треба кричати, коли вона вже взялася за ручку дверей: «Почекай! Я сам відкрию!». Ти повинен випереджати події. Коли ви приїхали на місце, треба постаратися, щоб ти відкрив їй двері. Якщо не встиг, і вона сама відкриває двері — не морочитися, нехай так і буде.

Твій автомобіль повинен відповідати твоєму вигляду — ти ж не ходиш в брудному одязі, твоє авто теж не повинно бути брудним. Навіть якщо на вулиці брудно і миття автомобіля, на твою думку, не доцільне заняття, все одно помий, садити дівчину в «танк» не потрібно.

Авто не повинно бути обклеєно наклейками, обвішане календариками з голими красунями. Теліпатися у вигляді ялинок ароматизатори — теж не найкраща ідея, автомобіль повинен пахнути автомобілем. Ну а якщо хочеться освіжити повітря, вибери який-небудь інтелігентний із слабким запахом ароматизатор в пристойній коробочці.

Твоє авто повинно бути також технічно в повному порядку, щоб не виникало ситуацій, коли ти бігаєш зі стурбованим і безпорадним виглядом навколо бойового коня і зриваєш агресію на дівчині, якій ще недавно співав дифірамби і думав, як підкорити її серце.

Води машину впевнено і спокійно, без матюків на перехожих і інших водіїв. Гонки можна влаштовувати тільки в тій ситуації, якщо твоїй супутниці це подобається (якщо їй дійсно подобається, а не ти так думаєш).

Якщо ти спробуєш застосувати на практиці хоча б частину викладених порад, результат не змусить себе чекати. Загалом, не сумнівайся — вигадуй і фантазуй!

От тепер ти знаєш, як підкорити її серце. Хай вам обом щастить!

Поділитись: