У Сполучених Штатах Америки у 1960 році щасливо появився на світ майбутній відомий письменник і підприємець під не менш відомим ім’ям — Ентоні Роббінс. Його професійній діяльності поклала початок скромна посада одного видавничого дому. Саме тут він зміг розкрити кілька своїх вроджених талантів, а саме:

 1. Уміння продавати.
 2. Уміння спілкуватися з людьми.

Це дало йому можливість у майбутньому не зволікаючи побудувати свою кар’єру і опинитися на посаді директора.

Ентоні Роббінс, американський письменник, бізнесмен і тренер

Одночасно молодою людиною із захопленням здійснювалося вивчення нейролінгвістичного програмування, яке викладалося одним із засновників цієї галузі психології — Джоном Гріндером. А через деякий період часу, він сам став викладачем НЛП і почав вести власні курси.

Цікавим є той момент, що майбутнім письменником у 1983 році була осягнута наука ходіння по гарячому вугіллю. Трохи пізніше цим навиком була доповнена його програма власних семінарів. Це було символом того, що учнями, нарівні з проходженням всього курсу навчання, здійснювалося подолання власних можливостей, і вони виходили за власні внутрішні кордони.

Лідерські якості та творчість

Ентоні Роббінс — є сучасним американським письменником, бізнесменом і тренером. Цікавим є той факт, що у нього проходили курси навчання такі відомі люди, як перший і останній президент СРСР Михайло Горбачов і президент США Білл Клінтон.

Письменник у своїх книгах висвітлив такі теми, як:

 1. Саморозвиток.
 2. Особистісний ріст.
 3. Мотивація.

Багатьма журналістами письменник визнаний найавторитетнішим експертом, яким проповідувалась психологія лідерських якостей, вміння вести переговори, плюс організаторські здібності ефективного технологічного процесу, коли спостерігається висока особистісна продуктивність.

А вже у 2007 році, в престижному бізнес-журналі Forbes письменник перебував у списку ста найбільш відомих і знаменитих людей. Ті, хто жадає контролювати кожен крок власного життя, просто зобов’язані прочитати книги Роббінса. Це ще допоможе в контролі над:

 1. Власними почуттями.
 2. Фінансовою діяльністю.
 3. Відносинами у суспільстві.
 4. У досягненні неймовірних успіхів на своєму професійному поприщі і у власному житті.

Літературного успіху письменник зміг досягти тоді, коли було опубліковано його перший твір «Книга влади над собою». У ній автором в деталях описується перелік найбільш важливих питань про здоров’я, як подолати страхи, про стереотипи, порушена тема відносно внутрішньої енергії, якими створюються перешкоди на шляху досягнення намічених цілей.

Ця ж тема була продовжена письменником у виданій книзі «Розбуди в собі велетня». У ній присутній цілий набір технік і методів, що вплинули на досягнення результатів. Це допоможе кожному читачеві зібрати в купу весь свій арсенал сил і чинників, що відіграють основну роль в нашому життєвому процесі на тему:

 1. Здоров’я.
 2. Емоцій.
 3. Фінансів.

Також від нинішніх читачів є численні відгуки про твори письменника, де ними відзначена працездатність порад і правил від автора. Це дає можливість від прочитаного і засвоєного матеріалу отримати ще більшу свободу і впевненість, за умови його дійсної реалізації.

Ще однією важливою книжкою, що увійшла в бібліографію письменника є — «Гроші. Майстер гри. Сім кроків до фінансової свободи». Автором в книзі від початку до кінця висвітлюється фінансова незалежність. Перед тим, як написати книгу, автору довелося збирати по крупицях інформацію, якою поділилися понад півсотні фінансових гуру нашої планети за допомогою інтерв’ю.

Ентоні Роббінс: кілька правил, щоб бути успішним у всьому

Ентоні Роббінс опанував загальновизнаним статусом бізнес-стратега і світового авторитету в області психології досягнення лідерських позицій. Бо кожну свою декларовану тезу, він зміг підтвердити власними особистими досягненнями. Він навчав і продовжує навчати кращих. Серед його учнів можна побачити відому на весь світ особистість — Дональда Трампа. Ось деякі з правил Роббінса.

Займіться приборканням свого часу. Це зробити зовсім нескладно: щоденне поліпшення себе. При щоденному занятті поліпшенням себе можна на 1% ставати краще. За рік можна досягти цього показника більш ніж на 300%, а, дотримуючись такої динаміки, за 10 років досягти свого поліпшення можна більш ніж на 3 000%.

Займіться створенням власних обставин. Сутність людини не є продукт, створений обставинами — навпаки, це люди створюють обставини. З приходом 80-х років автору книг стукнуло 19 років. Його долала самотність, розгубленість, безгрошів’я і накопичення зайвої ваги. А через п’ять років, він зміг внести в своє життя радикальні зміни:

 1. Скинути зайву вагу на 20 кілограм.
 2. Створити сім’ю.
 3. Підняти власний дохід майже на мільйон доларів на рік.
 4. Позбутися скромного житла і обзавестися замком Дель-Мар.

Надавайте допомогу тим людям, яким живеться гірше вашого. Постарайтеся відшукати того, у кого виходить гірше, ніж у вас і надайте їм допомогу. Цим, в свою чергу, ви допоможете собі побачити перспективу власного життя в ракурсі величезної мети. Організацією Роббінса були нагодовані люди, рахунок яких обчислювався мільйонами, а далі вони поставили перед собою мету досягти мільярда нагодованих людей.

Був випадок, коли на якесь свято одинадцятирічному Тоні довелося задовольнятися тим, що святковий стіл був абсолютно порожнім. Як завжди, в будинку були відсутні продукти і гроші, як раптом незрозуміло звідки взявся на порозі якийсь чоловік. В руках у нього були пакети з продуктами, з якими можна було влаштувати справжній святковий бенкет.

І по сьогоднішній день некомерційним фондом письменника в рамках щорічної кампанії «Basket Brigade», забезпечуються їжею понад два мільйони людей.

Хто він, месія чи шарлатан?

Головним є те, що захоплення барвистим і грандіозним шоу організованим великим оратором пройде, а ось іпотечний кредит на квартиру, купа прищів у підлітка на обличчі і закладений в ломбард модний ноутбук — нікуди не зникнуть. Поява людини на тренінгу в депресивному стані, а повернення її вже звідти з думками про те, що з цієї трясовини можна вирватися, трохи натужившись. Але на превеликий жаль це не завжди спрацьовує.

Припустимо, Ентоні Роббінс може надихнути клієнта, а той якось переконав себе, що вибрався з трясовини. Але це лише переконання, а в лайні по вуха він продовжує стирчати. Через деякий час у нього з’явиться почуття, що від нього виходить якийсь смердючий запах. В такому випадку він йде купувати одеколон, або нову книгу або відвідує черговий семінар психолога.

І так по замкнутому колу. І в кінці кінців в бідолахи виробляється функція слухняного раба, обраного гуру. Це вже як наркотик, мислення людини переформатовано, і він тупо вірить, що порятунок отримав саме від цього наставника. Трохи похмурі висновки, чи не так?

Але ж ні, і ще раз ні! По суті, це такий принцип роботи психотерапевтів, екстрасенсів і всіх, хто причетний до торгівлі надією. А ось цьому хлопцю вдалося здійснити конвертацію свого дару психолога в дохід, переконуючи багатьох людей повірити у власні сили.

Ентоні Роббінс простий і ідеальний

Ентоні Роббінс — ідеальний чоловік, і це підтверджує його простацька недосконалість. У дитинстві у нього була бідна сім’я, не було батька, зате з любов’ю ставиться до розкоші, немає ніяких утисків у виразах, у нього позашлюбна дитина (так як його мати залишила, як той народився) і…

За ним не помічений ні один серйозний косяк. Зате його біографія складається з належної для будь-якого лідера людей драматичної ситуації: 1994 рік, повинна вийти нова книга автора, і він відкрито повідомляє, що у нього виявили пухлину гіпофізу.

Читаючи свою лекцію «Сила особистості», йому довелося до найдрібніших подробиць розповісти про подолання недуги. Ним було прийнято рішення відмовитися від видалення аденоми, яка стала причиною хвороби. Гідна історія!

Про книги письменника

Ентоні Роббінс написав багато книг, які здобули широку популярність по всьому світу. Найпершим його літературним твором було «Книга про владу над собою», датована 1987 роком випуску. Їй судилося швидко стати бестселером. Автор в ній оповідає про вільне спілкування різних людей і поліпшення відносин з друзями і в сім’ї. Також на сторінках книги піднято ряд питань про те, як зберегти здоров’я і подолати внутрішні страхи.

Другою книгою письменника була «Розбуди в собі велетня», яку світ побачив через чотири роки після першої. За її допомогою читач може здійснити візуалізацію картин власних майбутніх бажань, з подальшим втіленням їх в реальне життя.

У новій книзі автора «Гроші. Майстер гри. Сім кроків до фінансової свободи», виданої в 2014 році, розповідається про власний досвід, а також зустрічах з багатьма легендарними фінансистами. Завдяки цьому, автором був розроблений простий поетапний план, спрямований на фінансову незалежність.

Ентоні Роббінс: книга «Гроші. Майстер гри»

І ось, Ентоні Роббінс, написав свій черговий шедевр, якого з таким нетерпінням очікували читачі. Покладаючись на широкомасштабні дослідження і особисто взяті інтерв’ю у п’ятдесяти легендарних світових фінансистів, автором була розроблена побудова найпростішого плану, що складається з семи кроків. Цей план можна використовувати будь-якій людині на шляху до матеріального добробуту.

В книзі автором розповідається про найскладніші і заплутані фінансові концепції на простій і зрозумілій мові для обивателів. І все це супроводжується реальними подіями, взятими з життя.

Взявши за руки читачів з самим різним рівнем достатку, письменник особисто з ними робить крок за кроком, в завершенні яких всіх чекає фінансова свобода. Одночасно відбувається розвінчання міфів, що заважають людям ставати багатими. За допомогою цієї книги читачі зможуть навчитися думати, як ті самі 50 успішних фінансистів нашої планети, вирішити свої матеріальні проблеми і здобути фінансову безпеку, попутно створюючи джерела постійного прибутку.

Книга «Непохитний. Ваш сценарій фінансової свободи»

Ентоні Роббінс в цій книзі знайомить читачів з деякими канонами:

 1. Правилами, за допомогою яких можна скласти прості та ефективні плани, щоб здобути фінансову свободу.
 2. Провідні інвестори планети розповідають про свої стратегії, за допомогою яких будується захист власного добробуту, отримання максимального доходу в період неминучого падіння ринку.
 3. Описується кілька нескладних кроків, які допомагають ознайомитися з пенсійними програмами, про які читачі могли і не підозрювати.
 4. Описано 4 основних принципи, якими керуються великі фінансисти світового масштабу, щоб збільшити свій прибуток і мінімізувати ризики.
 5. Розповідається про спосіб мислення, який властивий багатим людям, за допомогою якого можна домогтися всіх принад життя.

Ентоні Роббінс: книга «Майстерність управління грошима»

Як ви вже знаєте, Ентоні Роббінс, є не тільки американським письменником, а й підприємцем. Він постійно займається дослідженням теми саморозвитку, є прекрасним оратором-мотиватором, актором, неабияким тренером і психологом.

Своїм методам він навчав мільярдерів і навіть його клієнтами була королівська сім’я, олімпійський чемпіон Андре Агассі, його ідеї також припали до душі Стіву Джобсу, і він їх впроваджував в свою практику.

З книгою читач вчиться керуватися обґрунтованими рішеннями під час управління фінансами, щоб знайти фінансову незалежність. Також описані найчесніші і практичні фінансові рішення, які до цих пір вважаються «засекреченими».

Постфактум

Ентоні Роббінс зміг в такому стилі написати свої книги, що багато читачів були просто вражені, в захваті. Після того, як вони прочитали справжні шедеври автора, вони стали чітко розуміти сенс інвестицій. Бо для людей будь-яка їхня діяльність повинна супроводжуватися якимось сенсом. Коли людина все усвідомлює і знає сенс, у неї набагато легше йде будь-яка робота.

Точно за такою ж схемою все відбувається і в інвестуванні. Займаючись інвестиціями, необхідно якусь їх дещицю відривати від сьогоднішнього споживання.

Після прочитання деяких книг приходить розуміння того, що не так вже й складно якусь частину прибутку інвестувати, бо з’являється саме той самий сенс.

Поділитись: