Якщо ми не прагнемо до чогось, значить живемо не повноцінним життям, а просто існуємо. Мета в житті людини виступає в ролі маяка, дороговказної зірки, життєвого стимулятора. Загалом, тема цікава, і я готовий вступити з вами в дискусію в коментарях до цього запису після того, як ви прочитаєте всі мої доводи нижче.

Мета в житті людини, домашній бізнес в Інтернеті, головні фактори успіху, моя мета в житті, хочу створити інтернет-магазин, юридична допомога в Інтернеті, дороговказна зірка

Мета в житті людини — домашній бізнес в Інтернеті

Отже, мета в житті людини — почати свій домашній бізнес в Інтернеті. Ну що ж, це цілком нормальне і схвальне рішення. Не сидіти ж склавши руки і спостерігати, як це роблять інші. Тоді, ласкаво просимо в цей захоплюючий віртуальний світ підприємництва.

На самому початку вашої діяльності необхідно буде вивчити багато, перш ніж ваші дії почнуть працювати на вас і приносити дохід. Перші радості і хвилювання від першого вдалого кроку у вашому бізнесі, гнучкість і свобода в вашому робочому графіку, можливості нестримного зростання ваших доходів — це чудові причини для того, щоб почати свій домашній бізнес в Інтернеті.

Багато людей, перед початком своєї підприємницької діяльності в Мережі задають собі питання: «Як зробити свій бізнес ефективним і не розтратити на самому початку марно свій час і зусилля в цій захоплюючій і одночасно складній справі?».

Для цього необхідно неухильно наслідувати приклади, які вже мають місце і вносити сюди свої корективи для більшої зручності і гнучкості в роботі. Прошу прийняти до уваги декілька загальновідомих порад, це допоможе вам на початковому етапі вашої діяльності.

Розставте пріоритети

Ви визначили свою мету в житті і тепер потрібно слідувати чітко наміченим планом.

Налаштуйте свої дії згідно з планом. Не поспішайте! Не робіть ніяких різких рухів без ретельного планування ваших дій. Найкращий підхід до справи — це спланувати ваші найближчі цілі, а за тим крок за кроком поступово їх впроваджувати в життя. Це сконцентрує вашу увагу на досягненні поставлених пріоритетів. Всього лише один раз створіть план, і весь час приділяйте для його здійснення.

Виділіть для роботи собі місце. Не так важливо, що це може бути куток вашої вітальні, невелика спальня або частина гаража. Головне те, що ви повинні вибрати собі місце, яке буде вашою робочою зоною. Тут ви будете втілювати в життя свої мрії.

Своє робоче місце потрібно укомплектувати необхідними матеріалами. Це досить просто і на шляху до успіху це необхідний елемент, за допомогою якого потрібно забезпечити собі вільний доступ до всіх робочих матеріалів, інструментів та інших ресурсів, які можуть вам знадобитися в процесі роботи. Все повинно бути на виду і під рукою, щоб не втрачати даремно час на пошуки.

Визначтеся з часом для ведення вашого бізнесу. Скільки годин і днів ви будете працювати? Як і коли ви будете представляти свої товари і послуги клієнтам? Коли ви будете досліджувати ринок? Як це все ви збираєтеся зробити найбільш ефективно?

Щоб мета в житті людини стала реальністю

Щоб реалізувати свою мету в житті, зробіть кілька правильних кроків:

 1. Налаштуйте зв’язки з іншими людьми. Це допоможе вам швидко налаштувати і створити свій бізнес. Дайте можливість іншим дізнатися про вас і про ваші пропозиції. Ніхто у вас нічого не купить і не замовить послугу, якщо не знатиме про це. Розкривайте свій ентузіазм і прагнення до просування свого бізнесу іншим людям при кожному зручному випадку.
 2. Професійний підхід до справи. Якщо ви хочете вести свої справи на професійному рівні, то будьте професіоналом, створіть образ професіонала. Відкрийте свій рахунок в банку, забезпечте собі окрему телефонну лінію, будьте доброзичливі і ввічливі при будь-яких контактах зі своїми потенційними клієнтами, партнерами, вже існуючими клієнтами тощо. При такому ставленні до людей, в більшості випадків з вами захочуть мати справу.
 3. Налаштуйте свій бізнес до автоматизму. Зробіть це настільки, наскільки вам дозволяють ваші можливості. Навіть, незважаючи на те, що у вас вистачає на все часу, щоб встежити за всім, що відбувається. Але час йде і в майбутньому це зможе вам стати в нагоді, тому що з розвитком бізнесу ви будете з кожним днем ​​все більше зайняті. Тому, буде набагато краще, якщо ви на самому початку зможете автоматизувати свій бізнес. Це дасть вам багато вільного часу, протягом якого можна буде зайнятися більш продуктивними справами.

Дотримуйтесь цих порад і примножуйте їх своїми досвідом і знаннями і передавайте іншим.

Головні фактори успіху і вбивці продуктового стартапу

Успішність продуктових стартапів буває різна: божевільна, середня і зовсім непомітна. Тобто у когось повний порядок в справах; у когось немає коштів на оплату хостингу, на якому розміщено сайт.

Успіх сервісного або продуктового стартапу напряму залежить від трьох його складових:

 1. Продукту.
 2. Команди.
 3. Ринку.

Будь-який підприємець вважає, що найважливішим фактором, щоб реалізувати мету в житті людини, є команда, так як найскладніше побудувати ядро ​​стартапу, що складається із засновників, а потім з перших співробітників. Надійна команда, яка свідомо прагне до загальної мети — це рідкісна удача для власника бізнесу.

Професіонали — програмісти та інженери вважають, що успіх таких продуктів, як Google і Apple був досягнутий тільки завдяки високій якості самого продукту.

Фахівці та консультанти по ринку, називають головною причиною успіху — ринок. Хороший ринок може витягнути самий пересічний продукт і в той же час продукт, розроблений талановитими програмістами, може провалитися, бо консультанти переоцінили ринок.

Якщо в продуктовому бізнесі з’явився дисбаланс прибутку і збитків, то вважайте, що бізнес вже мертвий.

Відсутність ринку для сервісу або продукту так само рівносильно вбивству бізнесу.

Моя мета в житті — хочу створити інтернет-магазин

Якщо мета в житті людини — створення інтернет-магазину і реалізація через нього якоїсь продукції, то ці поради для вас.

Інтернет стає невід’ємною частиною нашого життя. Від нього вже нікуди не дітися. Необхідно використовувати таку прекрасну можливість у своїх інтересах. У невеликому місті відкрити інтернет-магазин дуже просто! Для початку потрібно встановити комп’ютер з виходом в Інтернет, потім створити свій сайт і починати торгівлю. Здавалося б, все просто. Але за цим стоїть маса роботи.

Реклама магазину потрібна тільки на самому початку. У невеликому містечку звістку про те, що є можливість придбати все, що завгодно, облетить околиці дуже швидко. Текст реклами, може бути яким завгодно, головна його думка в тому, що інтернет-магазин пропонує продаж та доставку товару за закупівельними цінами.

Людині, яка обслуговує інтернет-магазин необхідно забезпечити його потрібними товарами, які можна знайти в інших містах і навіть країнах, а також в партнерських інтернет-магазинах, і обробити замовлення клієнта.

Як заробляти на інтернет-магазині

А тепер реалізуйте свою мету в житті. Почнемо з простого прикладу: покупець звертається в ваш інтернет-магазин з проханням знайти яку-небудь книгу або ліки, які необхідні для підтримки здоров’я. Продавець перед цим розміщує необхідний товар в інтернет-магазині з зазначенням ціни для здійснення замовлення. Отримавши від покупця передоплату, домовляється про умови доставки. Або ж умови доставки вказані, і вони входять в оплату товару.

Найкращий варіант — це створення інтернет-магазину вузької спеціалізації, з огляду на попит населеного пункту. Для цього необхідно в прилеглому адміністративному центрі знайти надійного постачальника, помістити на вітрині свого магазину асортимент за цінами, в яких враховуються націнка посередника і витрати на транспорт.

Основна запорука успіху — це вибудувати чітку логістичну схему, тобто налагодити швидку доставку товарів. Цей спосіб використовують багато інтернет-магазинів у великих містах, вони доставляють у прилеглі населені пункти ті товари, які там не продаються.

Дослідження попиту на послуги і товари може допомогти звузити діяльність до хітів продажів. Добре налагоджені зв’язки з постачальниками, і доставка в найкоротші терміни будуть сприяти високій прибутковості проекту.

Моя мета в житті — створити шлюбне агентство в Інтернеті

Якщо мета в житті людини — своє шлюбне агентство в Мережі, то ви таким чином зможете знайти фінансову незалежність, не працюючи щодня на набридлій роботі. Сьогодні в Інтернеті пошук партнера для створення сім’ї дуже популярний. Шлюбне інтернет-агентство — це одна з найбільш цікавих і прибуткових бізнес-ідей. З кожним днем ​​все більше і більше людей намагаються знайти свою долю за допомогою Інтернету.

Вирішивши створити свій сайт, і провівши дослідження в цьому напрямку, ви будете здивовані тій кількості людей, які активно користуються послугами інших сайтів знайомств. Але, за умови, що ви зможете запропонувати свої послуги більш вузькому колу шлюбної спільноти, це буде мати набагато більший успіх.

Наприклад, ви можете працювати з такими групами людей як: літні люди, розлучені, самотні батьки і т. д. Будь-які з таких людей зазнають труднощів при спробах познайомитися з ким-небудь на звичайних сайтах знайомств. Якщо на вашому сайті будуть присутні такі ж люди як вони — це збільшить їх шанси знайти собі пару. Ці люди будуть платити більше за ваші спеціалізовані послуги.

Втілення ідеї шлюбного агентства в Інтернеті

Для того щоб реалізувати мету в житті людини, потрібно буде або придбати готовий сайт, або найняти дизайнера і веб-майстра для створення власного. Обидві ці ідеї хороші. Чим привабливіше виглядає сайт, і зручніше ним користуватися, тим більше людей до вас звернуться.

Таким чином, вам потрібно визначитися який сайт створити, і якою буде цільова аудиторія, згідно з цим потрібно зробити рекламну кампанію для вашого агентства. Ви також можете залучити клієнтів і за межами інтернет-сайтів, наприклад, розвісивши оголошення.

У ваші обов’язки буде входити щоденне відвідування сайту, для того щоб дізнатися скільки людей приєдналося до вас, і чи правильно вони зробили оплату за членство в вашому агентстві.

Для старту цього бізнесу вам буде потрібно бізнес-план, сайт, маркетинговий план і комп’ютер з необхідним ПЗ.

Плюси і мінуси ідеї створення шлюбного агентства

Переслідуючи свою мету в житті в цьому напрямку, ви зможете:

 1. Щомісяця мати постійний дохід.
 2. Лише початковий етап запуску справи в роботу займе багато часу, а далі все піде за мінімальної вашої участі.
 3. Вам не буде потрібний великий початковий капітал для початку вашого бізнесу.
 4. Ви будете займатися доброю справою, допомагаючи іншим знайти свою долю.
 5. Ви можете працювати вдома у вільний час.

Мінуси полягають в наступному:

 1. У цій сфері бізнесу висока конкуренція.
 2. Вам доведеться витратити чимало часу і наполегливості, а може і грошей, щоб завоювати постійних відвідувачів вашого сайту.

Мета в житті людини — юридична допомога в Інтернеті

Може у вас вища юридична освіта, і ваша мета в житті допомагати людям? У вас є накопичений досвід роботи або тільки закінчили ВНЗ? У будь-якому з наведених випадків, можливі два варіанти.

 1. Найнятися на роботу юристом, що не так просто, поступово набираючись досвіду і отримуючи підвищення раз в 10 років.
 2. Або можете заробляти самостійно, відкривши свій власний бізнес.

Існує варіант безпрограшного і найпопулярнішого ведення інтернет-бізнесу юридичної практики, так звана «юридична допомога в Інтернеті». Юридична спеціалізація при цьому не має значення, вона може бути будь-якою і завжди затребуваною.

Створюється сайт з інформаційними ресурсами за типом, «питання-відповідь», розкручується, а потім починається прийом від відвідувачів питань, на теми угод, наприклад, з продажу нерухомості і все, що з нею пов’язано.

А ідея полягає в тому, що ви дійсно будете відповідати на поставлені питання абсолютно безкоштовно, відобразіть цей факт на самому видному місці головної сторінки. Кращий варіант назвати ваш сайт, наприклад, «Безкоштовна допомога юриста» для заманювання клієнтів. Людям дуже подобається, коли їм допомагають, і особливо, коли роблять це безкоштовно.

Згодом у вас накопичиться величезна база питань відвідувачів, і відповідей на них. Інформація про сайт швидко рознесеться по Мережі, до такого рівня, що стане можливим організувати на своєму сайті форум з питань нерухомості, цим, ще більш залучаючи відвідувачів на ваш ресурс.

Нарівні з безкоштовними, пора буде вже пропонувати і платні послуги. Поки все. От мені цікаво: яка мета в житті людини, що прочитала цей пост в моєму блозі до останньої літери?

Поділитись: