Придумати захоплююче заняття для маленької дитини, і бажано таке, щоб виходило все з легкістю і з першого разу — завдання непросте. Однак всі батьки намагаються займатися всебічним розвитком своїх дітей. Плетіння бісером важко назвати легким заняттям для малюків, але те, що це дійсно захоплює, тут і до ворожки звертатись не доведеться.

Плетіння бісером для дітей

Плетіння бісером для дівчаток і хлопчиків

Напевно, всім дівчаткам (і навіть багатьом хлопчикам) знайомий період захоплення плетіння бісером. А й справді, без фенічок (браслет ручної роботи із бісеру) обійтися складно, практично неможливо. Однак дане заняття саме по собі настільки захоплююче, що хочеться створювати все нові і нові вироби, освоюючи різні техніки і секрети.

Ця невеличка розповідь і для початківців, і для тих, хто вже має неабиякий досвід у цій справі. Ми ж, в свою чергу, сподіваємося, що кожен знайде в цій справі для себе багато цікавого.

Бісер завжди привертає увагу дітей

Бісер, будучи яскравим, кольоровим, багатогранним, завжди привертає увагу дітей будь-якого віку. Вони з задоволенням з нього плетуть різні кумедні іграшки, подаруночки, сувеніри, фенічки, брелки і багато іншого. Такі заняття чудово розвивають дрібну моторику рук, завдяки чому стимулюється розвиток мозкової діяльності. Ну а готова робота подарує не менше задоволення від мініатюр, зроблених своїми руками.

Іграшки з бісеру в основному виконуються в техніці паралельного плетіння волосіні або тонкого дроту. Ця техніка досить проста і тому діти її люблять. Вчитися починають з іграшок плоскої форми — їх плетуть на дроті, ну а потім можна починати плести і об’ємні фігурки.

Що може найбільш вдало підкреслити жіночий шарм і чарівність, ніж красиві прикраси, виконані своїми руками? Прикраси завжди були популярними, це актуально і сьогодні. Якщо ви володієте багатою фантазією, то озброївшись бісером та іншими необхідними аксесуарами для роботи з ним, можна створити різні хитромудрі сережки, кольє, браслети і кулони. Отже, плетіння бісером саме те, що потрібно для розвитку дитини.

Поділитись: