Як приємно дитині і її рідним, коли будинок прикрашають вироби з гіпсу, зроблені руками самого малюка! Такі шедеври запам’ятовуються на все життя.

Вироби з гіпсу своїми руками, дитяча творчість, дитина пізнає світ, гіпсові барельєфи

Вироби з гіпсу своїми руками самого малюка

Уже на всіх стінах і столах розміщені красиві картини або предмети, створені з різних матеріалів власноруч. Тепер можна прикрасити виробом ручної роботи і кухонний холодильник. Найбільш придатними для цього будуть вироби з гіпсу.

Основною особливістю гіпсу є його швидке застигання. Вам не потрібно буде довго чекати, поки виріб затвердіє. За допомогою спеціально заготовлених форм можна легко і швидко виліпити будь-яку тварину чи предмет. При створенні фігурки можна розповісти малюкові про те, що даний матеріал в своїй роботі використовують справжні великі художники, які створюють неповторні твори мистецтва.

Чого потребує така дитяча творчість

Таким чином, звичайний творчий процес перетворюється вже в навчання, під час якого дитина пізнає світ, що її оточує. Дайте можливість своєму малюкові відчути себе справжнім майстром, що працює над створенням великого твору мистецтва. Для цього вам треба лише купити набір для дитячої творчості. В даний набір входить гіпс і спеціальні готові форми, за допомогою яких дитина сама творить красиву картину або магніти на холодильник. Готові прикраси можуть стати відмінним подарунком на дні народження або на Новий рік, адже вони будуть створені руками малюка, а це набагато цінніше, ніж куплені в магазині.

В процесі роботи можна повідомити в ігровій формі вашій дитині про дивовижні властивості матеріалу, з яким вона займається. У кожному наборі ви знайдете кілька формочок, об’єднаних за тематикою:

  • мешканці морів;
  • делікатеси;
  • динозаври;
  • транспорт;
  • пташки і багато іншого.

До того ж можна вибрати гіпсові барельєфи у вигляді готової настінної картини або рамки, куди можна помістити фотографію улюбленого малюка.

Надати більш живий вигляд виробу з гіпсу можна за допомогою кольорових акварельних фарб. І тут дитина в повній мірі може проявити свою фантазію, адже процес розфарбовування цікавий кожному малюку.

Процес виготовлення прикрас з гіпсу тренує дрібну моторику дитячих рук, розвиває образне мислення і творчі здібності дитини. Тепер вам зрозуміло наскільки корисні вироби з гіпсу, а процес їх виготовлення позитивно впливає на естетичне виховання дитини.

Поділитись: