Кожна дитина любить грати в різні ігри. Маленька людина з неймовірною активністю пізнає навколишній світ, намагається самостійно вивчати різні життєві ситуації. Вірними помічниками в цьому є виготовлені іграшки своїми руками. Красиві, яскраві і цікаві, вони — найкращі друзі всіх дітей.

Іграшки своїми руками, розвиток творчих здібностей дітей, процес виготовлення іграшок, творчий процес для дітей
Іграшки своїми руками

Іграшки своїми руками: розвиток творчих здібностей дітей

Безумовно, можна придбати м’яку іграшку в магазині, але найулюбленіші — це ті іграшки, які виготовлені власноруч.

Дитяча творчість — цікавий, веселий і творчий процес, причому, як для дитини, так і для дорослих. Створення м’якої іграшки своїми руками допомагає згуртуватися батькам та їхнім дітям, так як молодше покоління спочатку не обійдеться без допомоги дорослих, а їм в свою чергу буде приємно відволіктися від повсякденних справ і провести час зі своїм малюком.

Така творчість також допомагає в розвитку окоміру і дрібної моторики рук дитини, що позитивним чином впливає на діяльність головного мозку і дозволяє розвинути творчі здібності малюка. А результати — будь то собачка, котик або оригінальні квіти з ниток — не тільки порадують старанного маленького майстра під час ігор, але і стануть чудовою прикрасою для будинку. Крім того, м’яка іграшка, яку зшила сама дитина, може стати найкращим подарунком для бабусі, дідуся або інших родичів. Та й друзі дитини будуть, безсумнівно, раді такому сюрпризу.

Процес виготовлення іграшок

Для того щоб навчити свою дитину найпростішим викрійкам іграшок, необхідно батькам попередньо ознайомитися з нескладною технологією даного процесу. Для цього знадобляться не тільки тканини або хутро, а й різного роду фурнітура:

  • стрічки;
  • намистинки;
  • ґудзики;
  • різна фурнітура.

Це все необхідне для виготовлення та прикраси майбутнього творіння. Безумовно, якщо ви вмієте гарно малювати, то можна з легкістю зробити викрійку м’якої іграшки своїми руками, але у дітей в ранньому віці рідко вийде намалювати красиво і рівно, до того ж малюнок треба буде перенести на тканину. Тому необхідно запастися набором готових викрійок — це значно полегшить роботу.

Не варто напружуватися пошуком і підбором матеріалів: сьогодні існують готові набори для шиття, що містять всі необхідні елементи для виготовлення м’якої іграшки, а також всі викрійки і докладна інструкція з описом. Слід зазначити, що інструкція — це тільки помічник, але ж взявши за основу одну викрійку, можна придумати велику кількість варіантів її втілення. У формі захоплюючої гри дитина навчиться необхідним навичкам шиття, що дозволить розвинути мислення, посидючість, художню уяву. Зроблені іграшки своїми руками завжди оригінальні і унікальні, такі в магазині не знайти.

Поділитись: