Перш ніж почати розповідати, як розпізнати зраду чоловіка, розглянемо декілька порад, як запобігти власній зраді.

Як розпізнати зраду чоловіка

Кілька методів запобігання жіночої зради

Перш ніж розповім, як розпізнати зраду чоловіка, зупинюсь на деяких нюансах запобіганню жіночої зради.

Іноді людина, щось втративши в житті, починає усвідомлювати важливість і цінність втраченого. Саме з цієї причини не допускайте проявів хвилинної слабкості, а також не дозволяйте похоті зруйнувати ваш усталений побут. Перед тим як зважитися на фатальний крок і зрадити, краще перенаправити всю енергію на запобігання цього кроку.

Заміжні подруги

Обговоріть з подругами свого нового об’єкта закоханості з різних сторін, напевно хтось із них скаже вам про свій сумний досвід зради. Також вони можуть знайти різні недоліки у вашого залицяльника, при цьому зазначивши достоїнства вашого чоловіка.

Приємні спогади

У романтичній розслаблюючій обстановці постарайтеся згадати смішні, приємні, зворушливі і душевні моменти вашого спільного життя, кращі якості вашого чоловіка, на тлі яких образ залицяльника блякне.

Романтична подорож

Кілька днів відпочиньте зі своєю другою половинкою на кораблі, морі або просто на пікніку в парку неподалік від будинку. Найголовніше — це зміна обстановки і бажання подарувати один одному любов і пристрасть.

Загальне заняття

Постарайтеся знайти якесь загальне заняття, хобі або захоплення, яке зможе вам допомогти цікаво і весело провести час увечері один з одним.

Всі перераховані вище кроки і поради зможуть допомогти вам не тільки уберегтися від жіночої зради, але і якось урізноманітнити ваші стосунки.

Як розпізнати зраду чоловіка

Якщо людина намагається щось приховати, то безперервний контроль своїх дій і слів призведе до страху викриття і до підозри в нехороших вчинках. З цієї причини різні зміни в поведінці вашого улюбленого можуть свідчити про його зраду.

Нижче перераховані основні фактори, які підкажуть вам, як розпізнати зраду чоловіка:

  1. Він почав більше часу приділяти чистоті свого тіла, купує новий одеколон і стильний одяг, педантично ставиться до своєї зовнішності, відвідує тренажерний зал.
  2. Чоловік повністю змінив своє ставлення до вас і приділяє вам надмірну увагу або демонструє байдужість, ревнує або ставиться прискіпливо, що як би приховує його почуття провини перед вами.
  3. Його робота стала займати все більше і більше часу, додалися відрядження, посадові обов’язки, банкети.
  4. Раптом у нього виникає діловий партнер, який може зателефонувати в будь-який час дня і ночі і викликати на роботу.
  5. Чоловік перестав проводити свій вільний час зі своєю жінкою, брати її на офісні заходи, до друзів в гості.
  6. Мобільний телефон є незамінним атрибутом навіть в туалеті.
  7. Більшу частину часу чоловік проводить сидячи в Інтернеті, при цьому ставить пароль на комп’ютер і закривається від дружини в іншій кімнаті.
  8. Крім того, для вас можуть несподівано змінитися його переваги в ліжку.
  9. На свята збільшується витрата коштів на подарунки.
  10. В його автомобілі ви можете відчувати себе не дуже комфортно через змінене положення крісла, забутих речей, збільшеному кілометражу за той час, який він проводив нібито в офісі.

Всі перераховані вище фактори можуть вам стати в нагоді, як розпізнати зраду чоловіка, а значить і скорегувати свою поведінку з ним.

Поділитись: