Знання того, чого хоче чоловік від жінки, як він влаштований, може надати жінці впевненість в собі, відкрити більше можливостей для розкриття себе і своєї сексуальності. Таємниці зваби чоловіка з покоління в покоління передавали один одному представниці прекрасної статі. Згодом мистецтво зваблювання розвивалося і жінкам стало зрозуміло, що немає універсального рецепта, який би діяв на всіх чоловіків однаково.

Чого хоче чоловік від жінки, взаємини між чоловіком і жінкою, Не статевим інстинктом єдиним, бути корисним і потрібним

Взаємини між чоловіком і жінкою

Можливість створити любовне зілля і стати найбажанішою для всіх чоловіків полонила багатьох жінок. Сьогодні широко використовуються техніки зваблювання, НЛП, та й просто всілякі психологічні прийоми на кшталт, як підняти собі настрій. Це є не що інше, як привертання до себе уваги осіб протилежної статі. Для багатьох людей, стало очевидним є те, що такі технології не додадуть яскравості у взаємини між чоловіком і жінкою. Тому ця стаття не про спокушання. Вона про взаєморозуміння. Адресована дівчатам, які готові піти по найскладнішому, але вірному шляху у виборі і залученні вподобаної людини — шляхи осягнення внутрішнього світу свого обранця.

Чого хоче чоловік від жінки?

«Сексу, сексу і ще раз сексу!» — впевнено відповіла мені одна знайома дівчина на питання, яке позначено в назві цієї статті. Такий підхід до чоловіка дуже широко поширений в свідомості деяких представниць прекрасної статі. Як це не дивно, але багато жінок ставлять сексуальні бажання чоловіка на вершину піраміди його потреб і схильні до ігнорування всього іншого, чого хоче чоловік від жінки.

Жінки більш далекоглядні і інтелектуальні розуміють, що за всією потужністю сексуальних інстинктів в чоловікові ховаються таємні тенети переживань і бажань, не пов’язаних виключно з статевим потягом. Якщо грубо уподібнити чоловіка музичному інструменту (порівняння це належить жінці) то, граючи на його сексуальності, можна домогтися багато чого, а якщо витягувати більш високі звуки, то може народитися любов.

Не статевим інстинктом єдиним…

Чого хоче чоловік від жінки крім статевого зближення? Будь-який справжній чоловік потребує уваги до себе і в можливості турботи про тих, хто йому дорогий. Жінка, яка ігнорує чоловіка, та, яку потрібно постійно завойовувати, приверне до себе увагу і змусить піти на багато що, але в певний момент стратегія недоступності схильна давати збої. Це пов’язано з тим, що чоловік шукає не тільки статевого партнера, а й на підсвідомому рівні приміряє ту, з ким спілкується, на роль матері для своїх дітей.

Не отримуючи певний час ласки, будь-які знаки уваги після численних спроб завоювання неприступної жінки він робить несвідомий висновок про те, що його можливі майбутні діти від цієї жінки будуть так само обділені турботою, увагою, ласкою, а що найголовніше , — захистом. Крім того, на чоловіка тисне в цьому випадку вантаж сексуальних бажань, необхідність отримання розрядки. Все це штовхає його до більш доступної жінки. Ось, чого хоче чоловік від жінки.

Бути корисним і потрібним

А ще чого хоче чоловік від жінки? Чоловікові потрібно відчувати себе захисником. Пробуджуючи в свого партнера бажання допомогти, навмисно підкреслюючи свою вразливість, жінка робить ще один крок на шляху до досягнення чоловіка. У культурі багатьох народів легко відстежити тенденцію до того, щоб зробити жінку «більш крихкою», тобто надати її зовнішності специфічну вразливість. Якщо жінка хоче дійсно зрозуміти чоловіка, поліпшити взаємини, то найкращий спосіб розпалити його бажання бути вам корисним. Тобто, демонструвати свою вразливість виключно в тих областях і ситуаціях, де він дійсно в змозі надати вам допомогу і там, де його допомога була б вам доречною та приємною.

Перш за все, спробуйте переглянути своє ставлення до того, чим займається чоловік. Він постійно повинен відчувати себе потрібним. Причому не тільки для того, щоб винести сміття. Ставтеся до його діяльності з повагою. Навіть якщо він цілий день ходить з мітлою по місту, прибираючи вулицю, дайте йому зрозуміти, що ви любите його так само сильно, як якщо б він бродив з списом по первісному лісу в пошуках їжі для вас.

Хочете стати незамінною для нього, тоді вам доведеться навчити його завойовувати вашу любов знову і знову, причому такими способами, які будуть приємні вам обом, а також відчувати, чого хоче чоловік від жінки.

Поділитись: