Кожен хлопчик, що з’явився на цей світ, повинен пройти шлях від безпорадного малюка до мужньої людини, процвітаючого на роботі, люблячого чоловіка і батька. І потрібно вміти триматися цього шляху, не потрапляти на узбіччя цієї дороги мужності. Але щоб йти по ньому, потрібно знати, в чому він полягає, та яким повинен бути справжній чоловік. Наприклад, мужньою людино і патріотом був останні отаман Запорізької Січі Петро Іванович Калнишевський.

Яким повинен бути справжній чоловік?

Яким повинен бути справжній чоловік?

Едвін Луїс Коул, християнин і проповідник, присвятив більшу частину свого життя служінню чоловікам, він поставив собі за мету показати їм правильні принципи, за якими варто жити, щоб стати справжнім чоловіком, тобто яким повинене бути справжній чоловік у повсякденному житті. Багато що з цієї статті взято з його книг «Чоловіки. Досягаючи максимуму» і «Риси мужності і зрілості».

Кожен чоловік повинен знати, що зрілість приходить не з віком, а з прийняттям відповідальності. Тобто чоловіки, які вибирають відповідальність, стають зрілими. А зрілість полягає в управлінні, щоб направляти, захищати і керувати. Чоловік повинен бути таким не лише за статевими ознаками, а й своїм життям. Чоловік повинен бути мужнім. І це не тавтологія. Багато чоловіків боягузливі і слабохарактерні. Мужність — те, чого чекає жінка від чоловіка, тоді як безвольний чоловік — випробування для дружини і поганий приклад дітям.

Бути чоловіком — не означає відчувати сексуальний потяг до жінок

Яким повинен бути справжній чоловік у відношеннях до жінки і сім’ї? Неодружені чоловіки повинні знати, що бути чоловіком — не означає відчувати сексуальний потяг до жінок. Таке ставлення до жінки не набагато краще, ніж у тварин. Чоловік повинен знайти ту єдину, яка стане його дружиною. І до своєї дружини він повинен ставитися не тільки як до об’єкта сексуальних бажань.

Любов — це в першу чергу турбота про близьких. Це те, що повинно бути на першому місці у відносинах з дружиною. Величину вашої любові визначає рівень вашої уваги до своєї дружини. Наскільки ви можете віддати себе дружині.

Молода людина відчуває лише хіть, якщо він задовольняє себе сексуально, а потім кидає дівчину вагітною, охоплену страхом. Погодьтеся, це не ознаки мужності. Чоловік повинен не тікати від проблем, а вирішувати їх. Мужність потрібно для того, щоб змінюватися, приймати нужду, не відвертатися від реальності і приймати рішення.

Яким повинен бути справжній чоловік у відношенні сім’ї? Якщо у вас є сім’я, то ви повинні бути в першу чергу чоловіком і батьком. Ви не повинні жертвувати своєю сім’єю заради кар’єри. Любіть своїх дітей і вчіть їх правильним вчинкам і істині, але ніколи не зліться і не проявляйте своє роздратування на дітях. Плюс до всього, буде доброю порадою для всіх взнати, як підняти собі настрій.

  1. «І ви, батьки, не дратуйте дітей своїх, а виховуйте їх у вченні та наставленні Господньому».
  2. «Батьки, не дратуйте дітей своїх, щоб духом не впали вони».
  3. «Любіть свою дружину, бо вона — ваша половина. Ви з нею одне ціле».
  4. «Чоловіки повинні любити своїх жінок, як свої тіла: хто любить свою жінку, себе самого любить».

І пам’ятайте: істина, сказана з любов’ю, — це єдиний спосіб проявити справжню любов. Ви завжди повинні робити так. Будьте мужні.

Проблеми потрібно вирішувати, а не поглиблювати

А зараз про те, яким повинен бути справжній чоловік, коли він зіштовхується з проблемами. Часто те, що ми називаємо «проблемою», набагато глибше, ніж здається на перший погляд. Ось як Е.Л. Дивлячись на те, яким повинен бути справжній чоловік у вирішенні проблем, Коул пише про це: «Сьогодні ми не говоримо про гріхи, ми говоримо про проблеми. Причина, по якій проблеми є більш зручними, ніж гріхи, полягає в тому, що з проблемами нам нічого не треба робити.

Якщо у вас є тільки проблема, то вам, наприклад, можуть поспівчувати, вас можуть зрозуміти, вам можуть надати фахову допомогу. В гріхах же, навпаки, потрібно покаятися, в них треба сповідатися і від них треба позбутися. Сучасні вчення, беручи початок від життя, позбавленого Бога, кажуть нам, що у мене все в порядку і у тебе все в порядку, замість того, щоб сказати: «всі згрішили і позбавлені слави Божої…». Бог не грає словами. Він каже чоловічою мовою. Писання вибудовує це в рядок — гріх є гріх».

Стара приказка говорить: «Треба бути чоловіком, щоб визнати, що ти не правий». Жаль — це один з найбільших життєвих вчителів. Вся цінність і полягає в тому, що відбувається після. Якщо ви ніколи не бажали взяти на себе відповідальність за свої гріхи і попросити вибачення, ви ніколи не зможете дізнатися, що таке бути справжнім чоловіком. Звичайно, люди помиляються, але це не повинно бути свідомим і навмисним.

Мужність проявляється тоді, коли ви хочете битися, але ви ухиляєтеся від цього, і воюєте тоді, коли вважали за краще б втекти. Отже, будьте мужні! Тепер ви знаєте яким повинен бути справжній чоловік.

Поділитись: