Жінки — волелюбні створіння. Чим більше чоловік буде обмежувати її простір, намагатися посадити хоч і в золоту, але клітку, замкнути на замок і повністю підпорядкувати собі, тим більше у неї буде бажання, вирватися з цього полону. Тому, корисна порада чоловікам: відпустіть жінку, якщо бажаєте зберегти сім’ю і, щоб вона з вами залишилася.

Відпустіть жінку, справжній чоловік, зберегти сім'ю, сімейного життя

Відпустіть жінку!

У сім’ї з патріархальним укладом чоловік є главою і диктує свої умови і правила життя. Вирішальне слово завжди залишається за ним. Жінка потрапляє в фізичну, матеріальну і психологічну залежність. Багатьох жінок підштовхує до такого життя відсутність самостійності і повна закомплексованість.

У деяких сім’ях чоловіки є відвертими деспотами і тиранами. Вони грубістю і силою домагаються свого. Жінка і без того є слабкою статтю, а під час вагітності або раннього материнства вона взагалі стає вразливою і незахищеною. Плюс до цього додається залежність від маленької дитини, яка часто постійно хворіє. У такий період жінка ранима, потребує дбайливого ставлення та повного піклування з боку чоловіка і родичів.

А що ж чоловік?

Справжній чоловік в такі важкі періоди життя жінки намагається стати її захисником. Однак, незважаючи на це багато чоловіків дорікають дружині на тимчасове «неробство», так як її час спрямований не на нього, улюбленого. У такі життєві моменти жінка повністю матеріально залежить від чоловіка. І тому вона зобов’язана… А зобов’язана вона, на думку чоловіка, багато, якщо не все.

Є такі чоловіки, які, знаючи, що забезпечують сім’ю, вважають за можливе і потрібне час від часу дорікати дружину, помикаючи їй. Такі хлопці можуть вільно піти на зраду, не звітуючи про проведений час і витрачені кошти. Ці чоловіки дуже зайняті своїм самоствердженням, не звертають увагу на дітей, а також на те, що жінка розумнішає і перевтілюється прямо на очах. І ось жінка на даному етапі свого життя підвищує свою самооцінку і виношує план втечі з полону. Клітка сімейного життя стає тісною, і бажання вирватися з неї стає цілком органічним.

Саме час чоловікові взятися за розум:

  1. Послабити тиск на жінку.
  2. Дати їй відчути свободу.

Але він як і раніше тисне на неї своїм авторитетом. Може, він і здогадується, що жінка морально дозріла для змін, але сам мінятися не готовий. Він продовжує грати роль деспота. Але чим міцніше він буде тримати жінку, тим швидше вона від нього втече. Тому, негайно відпустіть жінку і збережіть сім’ю та налаштуйте гарні стосунки.

Поділитись: