Розум не завжди в змозі контролювати емоції і почуття, тому іноді дівчата закохуються в одружених чоловіків так, що просто не помічають інших потенційних супутників життя. Але не всі вони морально готові піти з сім’ї, для того щоб знову створювати відносини, але вже з коханкою, яка потім зможе досягти своєї мрії, і вийти заміж за одруженого чоловіка.

Вийти заміж за одруженого чоловіка

Вийти заміж за одруженого чоловіка: як зрозуміти його поведінку

Нижче приведена характеристика одружених чоловіків, яка зможе допомогти жінці зрозуміти, чи готовий її коханий покинути свою сім’ю заради неї. Це коротенька інструкція, як вийти заміж за одруженого чоловіка.

Тяжкий хрест

Чоловік весь час скаржиться на дружину, тяжкість своєї долі, яка полегшилася завдяки появі коханки. Але подумайте, чому ж такий чоловік стільки років терпить, здавалося б, нестерпне, не йде від дружини, при цьому він виглядає доглянутим, охайним і вгодованим.

Бджола

Цей тип чоловіків постійно потребує якихось емоційних сплесків, саме тому втомившись від однієї жінки від перелітає до іншої. Її він також обсипає подарунками, квітами. Такий чарівний і милий чоловік не буде готовий створити нову сім’ю, але він може подарувати бурхливий і короткий роман.

Розвідник

Цей чоловік мовчазний, він цікавиться вашими справами, намагається дізнатися все про вас до дрібниць, щиро засмучується невдачам, радіє перемогам, але він тут же втрачає інтерес до жінки, про яку все знає. Подібний тип чоловіків може покинути сім’ю і одружитися на тій жінці, яка буде для нього постійною загадкою і сюрпризом.

Саме тому дуже важливо звертати увагу на поведінку свого обранця, перш ніж вийти заміж за одруженого чоловіка, і обов’язково подумайте, чи є сенс витрачати свій час, молодість, енергію і сили, щоб вийти заміж за одруженого чоловіка, якщо він все одно не готовий стати цілком вашим і піти з сім’ї.

Як розлучитися з одруженим чоловіком

Дуже складно розлюбити і розлучитися з чоловіком, але бути коханкою одруженого чоловіка незрозумілу кількість часу теж не принесе ніякої гармонії і задоволення в стосунках.

При першому ж виникненні незадоволеності своєю роллю коханки вам потрібно відразу ж розлучитися з чоловіком остаточно і безповоротно. А наступні поради допоможуть вам довести це до кінця.

  1. Роль дружини. Просто поставте себе на місце його дружини і уявіть, як ви чекаєте чоловіка з роботи додому з вечерею, а його все немає, як часті повідомлення і дзвінки підігрівають ваші сумніви в зраді, як ви з кожним днем ​​все більше віддаляєтеся один від одного. Як на протязі багатьох років ваш чоловік ходить до коханки, але ви не можете піти від нього, тому що любите і хочете залишатися його дружиною. Варто замислитися над тим, що якщо він зраджує своїй дружині з вами, то немає гарантії, що він не буде змінювати вам з іншого.
  2. Зверніть увагу на недоліки одруженого чоловіка з точки зору дружини. Вона терпить найголовнішу його ваду — це потреба в коханці. Задумайтесь, чи зможете ви терпіти систематичні зради чоловіка роками, навіть якщо він постійно буде дарувати вам квіти і цукерки.
  3. Фантазуйте про роль дружини. Частіше заводите розмови про те, що ви хотіли б стати його дружиною, і ви побачите його реакцію, вона і розкриє справжнє його ставлення до вас. Найчастіше чоловік відчуває тиск і дискомфорт через такі розмови, тому всіляко обмежує своє спілкування з коханкою на цю тему.
  4. Вживатися в роль дружини. Почніть вести себе як законна дружина, а не як коханка, частіше дзвоніть, цікавтеся його справами, вимагайте звіту про його місцезнаходження, ревнуйте. Він не зможе винести двох дружин одночасно, стане нестриманим, агресивним, тому вам буде простіше про нього забути.

Головне, перед початком відносин з одруженим чоловіком подумати про те, чи зможете ви змиритися зі своїм становищем коханки і завжди перебувати на останніх ролях після дружини, роботи, дітей, друзів і батьків.

Отже, останнє слово за вами: чи вийти заміж за одруженого чоловіка, чи ні — вирішувати вам і тільки вам.

Поділитись: