Утримання качок

Для утримання качок у домашніх господарствах не так вже й багато треба. Дорослі особини прийнято містити або на необгороджених, або на огороджених вигулах, причому дуже навіть непогано, якщо на території вигулу буде знаходитися водойма, хоча в крайньому випадку можна обійтися і без неї, обмежившись лише ємністю, воду в якій необхідно міняти два рази в день.

Зверніть увагу, що качки постійно потребують води як в плані пиття, так і в плані купання, так що не потрібно їх в цьому обмежувати. Вигульне розведення качок без природних водойм може бути застосовано заради промислового вирощування.

Племінним же качкам вкрай необхідно запропонувати водойму. Навесні, влітку і восени є можливість утримувати поголів’я качок на відкритому повітрі. В даному випадку на березі повинен розташовуватися загін, який може бути укомплектований навісом, під яким качки будуть знаходити притулок під час несприятливих погодних умов.

У тих зонах, де морози є рідкістю, качок можна утримувати на свіжому повітрі цілий рік, з тим лише урахуванням, що під навіс їм стелять шар з соломи достатньої глибини.

Що стосується утримання качок на плем’я, то під час племінного сезону їх слід тримати в окремих групах по 5-8 качок на одного селезня. Більш детально з цією справою можна ознайомитись в публікаціях цієї рубрики.

Пошук по сайту