Дорогий друже, дарую тобі безцінну інформацію про те, як в 2020 році стати багатою і незалежною людиною назавжди, як притягнути енергію грошей і передати її майбутнім поколінням.

Як притягнути енергію грошей і передати її майбутнім поколінням

02.02.2020 — магічна дата

Наступив 2020 рік, який має магічну дату. Нумерологія і інші науки свідчать про те, що 02.02.2020 — є найважливішим днем ​​у сучасному історичному розвитку людства.

Така дата, як 0202|2020 ніколи не повториться. За рахунок даної симетричності зароджується і стартує нова енергія до цього часу небаченої сили. В цей день кожен з нас може здійснити радикальні зміни в своєму подальшому житті, грошовій енергії і долі свого роду!

Ворота Долі: всім дзеркальним датам нумерологія привласнює свої імена

Заглянувши в нумерологію Піфагора, можна дізнатися, що цифрі 2 присвоєно значення енергії, причому це стосується не тільки до реальних механічних і фізичних явищ, а й до внутрішньої енергії, на тонкому рівні, енергії, яка живить розум і психіку.

Тому, такий формат дати 02022020 — це дзеркальна енергетична дата. Яка енергія буде вами закладена в цю дату, точно така ж буде відображена. Ось тобі і відповідь на питання, як притягнути енергію грошей. Але далі про це докладніше.

Для сучасного літочислення — ця дзеркальна дата грає дуже важливу роль. Все, що має до неї відношення, прив’язують до цифри 2:

  1. Кожна половина складається з 2-х цифр.
  2. Дворазове повторення кожної цифри і ін.

Якщо всі цифри цієї дати 02022020 скласти, то вийде сума рівна 8.

8 — зі східних джерел, є грошовим символом і нескінченності, чим додатково посилюється магія енергетики цього дня.

А так, як протягом багатьох тисяч років подібні дати більше не зустрічаються, то закладену свою енергію в дату 02022020 ти зможеш передати всім своїм наступним поколінням. У цієї дати є своя назва — «Ворота Долі».

Найважливішим у цій справі є налагодження енергії для своєї ж користі. Нумерологи цю дату відносять до самого магічного дня, коли саме в цей день необхідно створити імпульс на придбання багатства і на передачу грошової енергії у спадок, за умови, що твої дії будуть правильними.

«Ворота Долі» відкриються протягом останнього дня, який буде відповідати чотирьом двійкам, до настання самого дня «Ворота Долі». У цьому розкладі повинна бути двійка дня, місяця і року.

Таку дату спостерігали 22.12.2019. Саме з цього дня починається накопичення енергії для потужного поштовху 02.02.2020.

В цей час, коли «Ворота Долі» відкриті, потрібно у щось інвестувати, або відкрити свою справу.

Покласти гроші на рахунок в банку, купити нерухомість або автомобіль — ці та подібні до них варіанти не підійдуть. У цьому проміжку часу накладена сувора заборона на серйозні витрати грошей. Необхідно саме вкласти гроші в розвиток якоїсь справи, або в щось інвестувати.

Як притягнути енергію грошей: запуск нового енергетичного процесу примноження

Потрібно за допомогою грошей здійснити запуск нового енергетичного процесу примноження.

У період, коли енергетичний портал відкритий, за рахунок твоїх дій з’являться потужні імпульси для успішного інвестування і подальшого процвітання справи.

Щоб підсилити ефект, постарайся протягом цього дня перебувати за межами будинку: енергію грошей міцно пов’язують з енергією руху.

Вода — це потужний енергетичний акумулятор. Від знаходження на березі водойми відбувається багаторазове посилення енергії. Твоїми бажаннями і настроєм заряджається вода, і вона в будь-який момент прийде до тебе на допомогу, або близьким твоїм людям. Чим більшого розміру водойма, тим краще. Перебуваючи на березі озера, річки, а ще краще моря — зарядити їх своєю енергією і енергією всіх своїх поколінь.

Але не можна в цей час перебувати на воді (плисти по річці або морі), бо гроші міцно пов’язані з енергією землі, їм необхідна основа.

Коли настане час — 22 години і 22 хвилини — потрібно загадати одне матеріальне бажання і весь енергетичний потенціал цього дня буде зосереджений на ньому.

Цього моменту чекали тисячоліттями

Внеси в цей день гроші на якусь благодійну діяльність, що стане ще більшим посиленням заряду на твоє багатство.

Магією 2 лютого 2020 є ще й десятий місячний день. На зростаючу фазу Місяця — найбільш сприятливий день для початку нових справ.

Нумерологами і астрологами цьому дню відводиться найбільша енергетична сила.

Таємницею енергетичної сили цього дня є те, що він припадає на серединний період в симетричному році в Ісламі. Відповідно з Ісламським календарем зараз йде 1441 рік і 02.02.2020 припадає теж на середину симетричного року. Виходить багаторазове посилення енергії 02.02.2020, так як людьми різних релігійних переконань в цей час відчувається магія дії цифр.

Необхідно завжди пам’ятати, що грошова енергія дорівнює енергії руху.

Не випускай своєї унікальної можливості запуску грошового потоку власного роду.

Постарайся поділитися цією інформацією з родичами, друзями, колегами по роботі або просто знайомими, щоб запустити енергію грошей у власне життя!

Тепер ти в курсі, як притягнути енергію грошей, не упусти цього шансу, бо рід людський чекає такого моменту тисячоліттями.

22.22 02. 02. 2020 — побажання собі, своїй сім’ї і подальшим моїм поколінням

  1. Бажаю собі, всій своїй родині і подальшим моїм поколінням міцного здоров’я.
  2. Бажаю стрімкого розвитку, успіху і великої популярності всім моїм справам і проектам в Інтернеті і у звичайному житті. Бажаю великого успіху всім справам моєї сім’ї і моїх спадкоємців.
  3. Бажаю достатку, фінансового процвітання і фінансової незалежності собі, своїй сім’ї і моїм подальшим поколінням.

І старайтесь уникати надмірних витрат грошей не тільки під час зимових свят, а й взагалі.