У всі часи люди прагнули, зараз прагнуть і будуть прагнути поліпшити свій матеріальний стан, жити в достатку і ні в чому не мати нужди. Тому інформація про те, як притягнути гроші і удачу в своє життя, завжди є актуальною. Зараз про це і поговоримо.

Як притягнути гроші, як домогтися успіху в бізнесі, як притягнути енергію грошей, притягнути гроші та удачу

Як домогтися успіху в бізнесі?

 1. Розмістіть на підвіконні невеликий кімнатний фонтанчик у східній або північно-східній частині будинку. Якщо такої можливості немає, поставте хоча б чашу з водою.
 2. Поставте ліжко узголів’ям на схід, на роботі сідайте до сходу обличчям. Якщо такої можливості немає, то частіше туди повертайтеся й намагайтеся розмовляти зі своїми колегами й начальником так, щоб ви весь час були звернені обличчям на схід.
 3. Завжди тримайте свій будинок у чистоті, особливо звертайте увагу на чистоту кутів, простір під ліжками й диваном, робочим столом тощо. Саме там накопичується негативна енергія, що не дозволяє вам домогтися позитивного результату в бізнесі.
 4. На південному сході будинку розмістіть дзеркало, але так, щоб воно знаходилося напроти дверей, вікна або іншого дзеркала.

Як домогтися успіху в дрібному бізнесі?

А зараз ви взнаєте як притягнути гроші і удачу у власний дрібний бізнес. Ось декілька корисних порад.

 1. Помістіть на східній стіні кухні дзеркало, а на південному сході — рослину в горщику. Але стежте за тим, щоб дзеркало не відбивало вхідні двері або вікно, особливо в тому разі, якщо за вікном видно не зовсім мальовничий пейзаж — будівництво, смітник, промисловий комплекс тощо.
 2. Розташуйте на півдні предмети, що персоніфікують Вогонь (по фен-шуй), наприклад, свічку. Також можна повісити картину, виконану в яскравому експресивному жанрі. Але уникайте зображень пожеж — це, навпаки, не «підігріє» ваш бізнес, а «спопелить» його.
 3. Повісьте на півдні або південному сході штори червоного кольору. Якщо такої можливості немає або вони не поєднуватимуться з усім іншим інтер’єром, то повісьте просто яскраві штори з прямими смугами, що йдуть уздовж полотна. Це дозволить привернути до цього напрямку янські енергії, які допоможуть енергіям південного напрямку виявити себе повною мірою.

Як заробити гроші, зберігши здоров’я?

 1. У центр квартири або на сході поставте на кухні круглий стіл.
 2. На сході або південному сході повісьте натюрморти з фруктами.
 3. На сході повісьте картину з зображенням дерева або помістіть різьблені дерев’яні фігурки.

Як притягнути гроші за допомогою правильного розвитку фінансового мислення?

 1. Розташуйте робочий стіл у південно-східному секторі, а на нього поставте кілька фігурок дракона або черепахи.
 2. На заході або північному сході поставте книжкову шафу.
 3. На півночі помістіть посуд із водою.
 4. На північному заході розмістіть бронзові статуетки божеств, що приносять багатство.

Ворота Долі: всім дзеркальним датам нумерологія привласнює свої імена

Заглянувши в нумерологію Піфагора, можна дізнатися, що цифрі 2 присвоєно значення енергії, причому це стосується не тільки до реальних механічних і фізичних явищ, а й до внутрішньої енергії, на тонкому рівні, енергії, яка живить розум і психіку.

Тому, такий формат дати 02022020 — це дзеркальна енергетична дата. Яка енергія буде вами закладена в цю дату, точно така ж буде відображена. Ось тобі і відповідь на питання, як притягнути енергію грошей. Але далі про це докладніше.

Для сучасного літочислення — ця дзеркальна дата грає дуже важливу роль. Все, що має до неї відношення, прив’язують до цифри 2:

 1. Кожна половина складається з 2-х цифр.
 2. Дворазове повторення кожної цифри і ін.

Якщо всі цифри цієї дати 02022020 скласти, то вийде сума рівна 8.

8 — зі східних джерел, є грошовим символом і нескінченності, чим додатково посилюється магія енергетики цього дня.

А так, як протягом багатьох тисяч років подібні дати більше не зустрічаються, то закладену свою енергію в дату 02022020 ти зможеш передати всім своїм наступним поколінням. У цієї дати є своя назва — «Ворота Долі».

Найважливішим у цій справі є налагодження енергії для своєї ж користі. Нумерологи цю дату відносять до самого магічного дня, коли саме в цей день необхідно створити імпульс на придбання багатства і на передачу грошової енергії у спадок, за умови, що твої дії будуть правильними.

Отже, як притягнути гроші і що робити далі?

«Ворота Долі» відкриються протягом останнього дня, який буде відповідати чотирьом двійкам, до настання самого дня «Ворота Долі». У цьому розкладі повинна бути двійка дня, місяця і року.

Таку дату спостерігали 22.12.2019 та 02.02.2020. Саме з цього дня починається накопичення енергії для потужного поштовху. Така ж дата може спостерігатись і в майбутні роки, наприклад, 02.02.2021 або 12.02.2021 (це взагалі дзеркальна дата), щоб в сумі двійки складали цифру 8. По такій же технологій можна визначати дати на всі майбутні роки.

В цей час, коли «Ворота Долі» відкриті, потрібно у щось інвестувати, або відкрити свою справу.

Покласти гроші на рахунок в банку, купити нерухомість або автомобіль — ці та подібні до них варіанти не підійдуть. У цьому проміжку часу накладена сувора заборона на серйозні витрати грошей. Необхідно саме вкласти гроші в розвиток якоїсь справи, або в щось інвестувати.

Як притягнути енергію грошей: запуск нового енергетичного процесу примноження

Потрібно за допомогою грошей здійснити запуск нового енергетичного процесу примноження.

У період, коли енергетичний портал відкритий, за рахунок твоїх дій з’являться потужні імпульси для успішного інвестування і подальшого процвітання справи.

Щоб підсилити ефект, постарайся протягом цього дня перебувати за межами будинку: енергію грошей міцно пов’язують з енергією руху.

Вода — це потужний енергетичний акумулятор. Від знаходження на березі водойми відбувається багаторазове посилення енергії. Твоїми бажаннями і настроєм заряджається вода, і вона в будь-який момент прийде до тебе на допомогу, або близьким твоїм людям. Чим більшого розміру водойма, тим краще. Перебуваючи на березі озера, річки, а ще краще моря — зарядити їх своєю енергією і енергією всіх своїх поколінь.

Але не можна в цей час перебувати на воді (плисти по річці або морі), бо гроші міцно пов’язані з енергією землі, їм необхідна основа.

Коли настане час — 22 години і 22 хвилини — потрібно загадати одне матеріальне бажання і весь енергетичний потенціал цього дня буде зосереджений на ньому.

Необхідно завжди пам’ятати, що грошова енергія дорівнює енергії руху.

Не випускай своєї унікальної можливості запуску грошового потоку власного роду.

Постарайся поділитися цією інформацією з родичами, друзями, колегами по роботі або просто знайомими, щоб запустити енергію грошей у власне життя!

Тепер ти в курсі, як притягнути енергію грошей, не упусти цього шансу.

Побажання собі, своїй сім’ї і подальшим моїм поколінням, як притягнути гроші та удачу у своє життя

 1. Бажаю собі, всій своїй родині і подальшим моїм поколінням міцного здоров’я.
 2. Бажаю стрімкого розвитку, успіху і великої популярності всім моїм справам і проектам в Інтернеті і у звичайному житті. Бажаю великого успіху всім справам моєї сім’ї і моїх спадкоємців.
 3. Бажаю достатку, фінансового процвітання і фінансової незалежності собі, своїй сім’ї і моїм подальшим поколінням.

І старайтесь уникати надмірних витрат грошей не тільки під час зимових свят, а й взагалі.

От тепер ви знаєте, як притягнути гроші у власне життя. Бажаю вам удачі!

Поділитись: