Як правило, з друзями знайомі багато років, тому придумати, що подарувати друзям на Новий рік — набагато простіше, ніж колегам по роботі. Сувенір повинен бути одночасно значущим, веселим, цікавим і незвичним.

Що подарувати друзям на Новий рік

Ось ряд ідей для Новорічних подарунків друзям, якими можна скористатися:

  1. Бокс краси для подруги. Вкласти в нього можна крем для рук, крафтове мило, гребінець з дерева, натуральну мочалку і скраб для тіла, арома-масло.
  2. Набір кави для цінителя напою. Коли ламаєте голову, що подарувати друзям на Новий рік, то кавоманам можна піднести коробку з наступним змістом: джезва, різні сорти кави, ложку для латте, коричневий цукор, кориця в спеціях.
  3. Книги. Це дорогий подарунок, але, якщо знаєте, що один захоплюється повістями Оскара Уайльда, можна зробити йому колекцію творів автора.
  4. СПА або дегустація пива, вин на всіх. Розслабляючий масаж, авторські види пива, особливі сорти вина на 2-х, 3-х (скільки у вас друзів?) — чим не оригінальний подарунок.
  5. У список бюджетних ідей подарунків для друзів на Новий рік увійшли чашки для снека, карта мандрівника (де можна відзначати країни, в яких встиг побувати), лампа-прищіпка, чохол для телефону, забавні тапочки, набір лаків в мініатюрі, оригінальні навушники.

Якщо і цей список не просунув далі ваш вибір недорогих подарунків для друзів, і ви ще ламаєте голову, що подарувати друзям на Новий рік, то зробіть подарунок своїми руками. Це можуть бути вироби у вигляді в’язаних шкарпеток і светрів, декоративні подушки або скатертини, іграшки і прикраси, листівки, тематичні магніти на холодильник, саморобні іграшки на ялинку.

У список того, що можна подарувати на Новий рік друзям і товаришам по службі увійшли ще й різні композиції з цукерок. Цей презент можна зробити самим, головне, не бояться експериментувати, так як хенд-мейд — це особлива історія, яку всі обов’язково запам’ятають. З Новим роком, Україно!