Новорічна суєта — це приємна і щаслива пора. Але у багатьох вона пов’язана з нескінченними роздумами і пошуками ідей, що подарувати родичам на Новий рік. Хочеться подарувати близьким і рідним людям дійсно яскраві і незабутні презенти, які не будуть заховані в серванті і діставатися лише для того, щоб протерти їх від пилу. Винятком можуть стати антикварні або колекційні предмети.

Що подарувати родичам на Новий рік, ідеї для новорічних подарунків, бюджетні новорічні подарунки

Що подарувати родичам на Новий Рік

Якщо ваш близький родич колекціонер металевих ексклюзивних машинок, чому б не знайти відсутню у нього модель і подарувати. Те ж стосується поповнення бару елітних спиртних напоїв. Якщо це не так, то доведеться серйозно замислитися на тим, що подарувати родичам на Новий Рік. Найбільш банальними, але все ж приємними є продуктові набори. Можна придбати:

 • баночку ікри;
 • сир з пліснявою;
 • хамон;
 • ексклюзивні цукерки;
 • ароматний чай;
 • натуральну каву;
 • елітне спиртне (віскі, лікер, шампанське).

Будьте впевнені в тому, що такі подарунки одержувачі використовують за призначенням.

Оригінальні ідеї для новорічних подарунків родичам

Якщо ж ви хочете виділитися і піднести оригінальний подарунок, можна звернути увагу на такі варіанти:

 1. квитки на концерт улюбленого виконавця (групи, на рок-оперу, в театр) — відвідування подібних заходів викличе позитивні емоції в одержувача і запам’ятається назавжди. Головне підібрати захід, який дійсно сподобається одержувачам;
 2. фотосесію — дарувати її можна не тільки на ювілей і День Народження. Протягом тривалого часу студії прикрашені новорічним декором, що дозволяє зробити яскраві фото. Ідеальний варіант для сімейних фотосесій з кумами, друзями, колегами, з дітьми;
 3. сертифікат в магазин косметики для жінок;
 4. сертифікат в магазин риболовецьких снастей (для полювання) — для чоловіків;
 5. подарунковий сертифікат в СПА-салон сподобається не тільки жінкам, а й чоловікам. У цих закладах можна відвідати сауну або розслабитися під час масажу.

Бюджетні новорічні подарунки

Якщо вас цікавить вибір недорогого подарунка для родичів, завжди можна вдатися до власної фантазії і допомоги дітей. Бабусям і дідусям особливо приємно отримати листівки, зроблені руками онуків. Можна створити листівку, зробити смачний букет з фруктів і цукерок, спекти пряниковий будиночок, смачний торт. При виборі подарунка для самих маленьких, краще запитати у їх батьків про майбутній подарунок. Тоді, дитина буде дійсно радою і щасливою, а ви не витратите даремно гроші.

Ось тепер ви приміром знаєте, що подарувати родичам на Новий Рік. А якщо із цих порад не знайшли підходящу, то хоча б замислились над якоюсь ідеєю подарунка.

Поділитись: