До Нового року залишилося не так вже й багато часу, тому пора задуматись над тим, що подарувати колегам на Новий рік. Отже, це можете сприймати, як нагадування про подарунки для друзів і колег по роботі. Головне в цьому випадку не розоритися, адже стільки людей хочеться порадувати. Як привітати рідних в свято ми знаємо, можливо, здогадуємося, що робити з друзями, а ось презенти для товаришів по службі — складна історія. Є маса варіантів, що можна подарувати на Новий рік колегам по роботі і близьким друзям, залишиться тільки вибрати кращий варіант.

Що подарувати колегам на Новий рік, ідеї подарунків колегам, оригінальні подарунки для колег

Що подарувати колегам на Новий рік

Сучасні реалії такі, що більшу частину часу ми проводимо на роботі. Кожен день стикаємося з колективом, обговорюємо робочі моменти, сперечаємося по дрібницях або великим питанням, іноді тісно товаришуємо, а, буває, і відчуваємо неприязнь до людини. Зблизитися з персоналом, створити правильну робочу атмосферу допоможуть оригінальні подарунки для колег.

Отже, що подарувати колегам на Новий рік, щоб не розоритися:

  1. Релакс-бокс. У подарунок можна зібрати невелику коробку з косметичними засобами в мініатюрі, що сприяють відпочинку і розслабленню. Це може бути бомбочка для ванни, плитка шоколаду, мило, арома-свічка, маска для сну, трав’яний чай.
  2. Набір мила ручної роботи або колекція арома-свічок. Можна купити готовий презент або зробити самостійно. В Інтернеті багато покрокових інструкцій.
  3. Вітамінний подарунок. Якщо немає ідеї подарунків колегам на Новий рік, а про переваги людей знаєте зовсім мало, то допоможе вітамінна коробка. У неї можна покласти спеції для глінтвейну, плюс пляшечку вина, варення з малини, плюс чашку, трав’яний чай з ситечком цікавої форми.
  4. Набір для ласунців. Цей варіант однаково підходить, як для чоловіків, так і для жінок. У коробку складіть дорогі цукерки та шоколад.
  5. Чай. Якщо знаєте, що колега любить чай, то покладіть в подарункову коробку ситечко, оригінальну чашку, різні сорти чаю, спеції, мед.
  6. Загальний подарунок. Коли вибір недорогого подарунка для колег зайшов в глухий кут, то можна зважитися на покупку єдиної розваги для команди. Припустимо, гра «Монополія» і їй подібні, які допоможуть весело провести перерву. І не доведеться окремо кожному купувати сувеніри.
  7. Банку настрою. Це забавний недорогий презент, куди складають кожному колезі зворушливі спогади, що минають. Все зробити можна самостійно, навіть банки можна прикрасити своїми руками.
  8. Скарбничку. Так як прийдешній рік може символізувати якогось звіра чи то птаха, то і скарбничка під їхній вигляд буде доречна.
Що подарувати колегам на Новий рік, ідеї подарунків колегам, оригінальні подарунки для колег

До списку недорогих і символічних ідей для Новорічних подарунків колегам можна віднести ланчбокси для перекусів на роботі, щоденник, яскраві планери, підставки під кухоль, рамочки для фото, живі рослини в горщику, оригінальні флешки, кружки-демотиватори.

Якщо у колеги є авто, то в хід підуть невеликі аксесуари для машини. Класичним подарунком прийнято вважати також індивідуальні ручки, навушники, листівки, USB-перехідники, будильник, карти пам’яті та візитниці. Щоб спростити собі і без того нелегке завдання, що подарувати колегам на Новий рік, і не виділяти нікого з товаришів по службі, виберіть найпростіший шлях — купіть однакові сувеніри для всіх.

Поділитись: