Ну що, дорогі жінки, як би там не було, але ви для чоловіків найкращі створіння у світі. Ви завжди привертаєте до себе увагу своєю красою, розумом і… сексуальністю. Тому дехто скаже, що афірмації для жінок на жіночу сексуальність — це щось вже зайве, бо природа вас цією функцією не обділила. Але в житті не все так гладенько складається, як того хотілось би.

Афірмації для жінок, жіноча сексуальність, сила жінки, позитивні афірмації на кожен день, позитивний настрій

Жінки без комплексів і сорому

Найбільше задоволення отримують ті жінки, які не переймаються комплексами. Вони задоволені своїм тілом, відчувають свою сексуальність, вміють насолоджуватися нею і нічого не соромляться. Ось тільки таких представниць прекрасної половини людства на світі не так вже й багато. Адже практично у будь-якої жінки є комплекси. Хтось соромиться власного тіла, а хтось боїться здатися в ліжку невмілою коханкою.

Афірмації для жінок на жіночу сексуальність

Найкращий спосіб позбутися від комплексів в сексі називається модним сьогодні словом «афірмація». Афірмації для жінок та жіноча сексуальність на сьогоднішній день це два абсолютно сумісних поняття. Даний спосіб відрізняється простотою, однак для досягнення реального ефекту доведеться витратити чимало часу. Щоб набути впевненості в собі, потрібно скласти індивідуальну афірмацію. Її слід повторювати якомога частіше до тих пір, поки вона не закріпиться у вашій підсвідомості.

Їх можна вимовляти як вголос, так і про себе, перебуваючи в стані енергетичного підйому. Психологи також рекомендують провести експеримент і вимовити (хоча б подумки) афірмації під час оргазму.

Відчуйте себе сексуальною

Одягніть красиву білизну, панчохи і туфлі на підборах. Побризкайтесь духами. Подивіться в дзеркало з різних ракурсів. Правда, не один мужик не встоїть? Навіть якщо у вас немає партнера, помилуйтеся на себе самі. Ви неначе з картинки з еротичного журналу для чоловіків. Намагайтеся завжди одягати під плаття або строгий костюм красиву білизну, користуватися дорогими парфумами, не треба економити на собі.

Якщо навіть ваші ділові партнери не бачать, що у вас під спідницею панчохи і красива білизна, все одно ви будете почувати себе зовсім інакше. Ви будете сексуальною, чуттєвою. Ви вирішите будь-яку проблему і укладете вигідний контракт, ви станете переможницею! Все це тому, що чоловіки відчувають секс і ваше тяжіння на інстинктивному рівні.

Позитивні афірмації на кожен день

Повторюйте регулярно, а особливо перед побаченням або важливою зустріччю афірмації. Ви повинні переконати себе на підсвідомому рівні, що афірмації для жінок і жіноча сексуальність це така ж необхідність, як і інші життєво важливі речі.

Коли і як часто варто вимовляти афірмації? Виявилося, що найкращий час — це перехідний етап стану нашої свідомості. Наприклад, як лягаєте спати і особливо рано вранці, тому що це дасть заряд бадьорості на цілий день.

Йдемо далі, як часто повторювати афірмації? Завжди, коли відчуваєте, що негативні емоції з’явилися в вашій свідомості або, наприклад, для викорінення закладених в нас ідеалізацій і установок. Необхідно написати афірмацію близько 1500 раз або повторити вголос 3000 разів. Непогано було б завести окремий зошит.

Натиск варто робити на ті афірмації, які відображають позитивний настрій у вашій проблемній області.

Жіноча сексуальність

Сексуальність — саме та «жіноча принада», на яку так охоче «клюють» представники чоловічої статі. Під сексуальністю дехто розуміє:

  • і розбещеність;
  • і доступність;
  • і нерозбірливість в сексуальних зв’язках…

Однак ці поняття не мають нічого спільного з сексуальністю! Бути сексуальною — не означає бути доступною. Бути сексуальною означає бути відкритою для чоловіків, викликати у них бажання володіти жінкою, якщо вона того хоче.

Саме при вигляді сексуальної жінки представники сильної половини людства поводяться як Справжні Чоловіки за загальноприйнятими поняттями, тому що до цього їх закликає природний інстинкт — володіти найкращою жінкою.

Багато сучасних жінок втратили жіночість і грації, які завжди були їм притаманні. У представниць прекрасної половини людства з’явилося бажання зайняти переважаюче положення по відношенню до чоловіка, а це грає проти жіночої сексуальності. Відчувати себе сексуальною стало тотожнім відчувати себе незахищеною, а цього ми дозволити ну ніяк не можемо.

Ми забули про те, що сила жінки — в її слабкості. Цей закон природи непорушний. І саме почуття незахищеності і є тією силою, проти якої безсилі чоловіки.

Любі жінки, будьте завжди сексуальними! І якщо виникне потреба, то в цьому вам допоможуть афірмації для жінок.

Поділитись: