Перш, ніж вигукнути «З Новим роком Україно!», давайте зробимо невеличкий аналіз того, що було, і чого нам чекати в майбутньому.

З Новим роком Україно

З Новим роком Україно!

Ось і відходить в небуття минулий рік, а Новий рік уже стоїть на нашому порозі. З Новим роком Україно, миру, щастя й радості бажаю! Як завжди, ми з вдячністю влаштуємо проводи Старого року, і з благоговінням, надією, вірою, страхом, — хто як, будемо зустрічати наступний. Але, на жаль, затухаючий рік не вселив у нас оптимізму на майбутнє своїми кризовими ситуаціями не тільки в політиці (війна теж політика тільки насильницька), а й в економіці, ми знову проходимо випробування на витривалість, стійкість та виживання мільйонів українських родин.

З Новим роком Україно, з новим щастям! Хай вас Бог береже!

Як би там не було, але не все ще вкрадено, продано і зраджено, і, на жаль, ці слова констатують факт нинішнього стану речей в Україні. Здається, треба радіти, що не все ще знищено, а не жаліти, але жаль тут виражається в тому, чого нам не повернути, зате радіти тому, що ще залишилось У нас є ще шанс бути і залишитись єдиною Україною і Українцями! Є шанс перестати втрачати, і найцінніше, — це життя Українців.

Від того, що у нас залишилось на сьогоднішній день, нам прийдеться вести відлік прийдешнього року. Це те саме, що починати із чистого аркуша, тільки з від’ємним значенням. Та найбільше в нинішній ситуації вражає те, що більшість нашого народу не стогнуть, не впадають у відчай, не вбачають в тому, що відбувається величезної трагедії, бо «І не таке переживали, а це і поготів переживемо». Зітхання та нарікання не стануть нам у підмозі.

У наших людей своєрідна карма Українця, — спочатку так закрутять, а потім завжди знаходять вихід з будь-якої найзаплутанішої ситуації. А поки що нас чекає в майбутньому невідомість. Прогнози лунають найрізноманітніші: з чимось можна посперечатись, а з чимось погодитись.

А найкраще, не гадати на кавовій гущі, а жити, і не просто існувати, а дійсно жити життям України. Стояти на захисті її Суверенітету і власної Свободи. Споруджувати будинки, обзаводитись і вести господарство, саджати дерева і вирощувати квітучі сади, народжувати дітей, а діти — онуків на щастя дідусям і бабусям. І любити! Любити рідну землю, трудолюбивий наш народ, свою справу, кожну хвилину і час, бо вони ніколи не повертаються, зате залишаються в продуктах наших дій. З любов’ю відноситись до кожної билинки, піщинки, пташиного співу, кваканню жаб на болоті, бо це і є щастя в нашому житті.

З Новим роком Україно, любі Українці! Даруйте в Новому році свою любов іншим людям, якщо вони дійсно достойні вашої любові, і ця любов повернеться до вас збагачена новою силою і міццю. Від цього навколишній простір теж буде наповнюватись любов’ю, а наші душі стануть чистішими, багатшими, а Україна — міцнішою і сильнішою.

Стосовно удачі, добробуту, то, можливо їх не варто очікувати чи випрошувати? Адже наші руки, наші голови багато на що здатні. Серед нас скільки завгодно грамотних людей, першовідкривачів, селекціонерів, трудящих рук. Вважається, що Українці — одна із найбільш працелюбних націй.

З Новим роком Україно, Землероби! Земля — наше багатство

З Новим роком вас вітаю, Землероби! Отже, поступово ми підійшли до головного земельного питання і до тих, хто працює на землі. Наша земля дарована нам Богом, — є нашим головним національним багатством. Великий гріх нам не бути багатими на такій родючій землі. Тому виходом із кризи і шляхом до збагачення у нас є землеробство, особливо мале. Ось і виходить, що  у нас надія не на Президента і його свиту, не на якісь там закордонні валютні фонди, щоб діти і онуки наші потім з ними розраховувались, а на свої мудрі голови з хазяйською хваткою, і власні невтомні працьовиті руки.

Перед кожним землеробом, котрий годує не тільки власну родину, а й інших людей, хочеться уклінно схилитися, подякувати за відданість рідній землі та батьківському дому, за породження саме цими трударями на землі соціального оптимізму та впевненості в тому, що ми зможемо здолати всі негаразди.

Сподіваємося, що Новий рік буде нам позитивно сприяти у всіх наших справах, а особливо в земельних. Цілеспрямованість — є головною рисою характеру наших землеробів. Вони не вміють так багато і красиво говорити, як, приміром, політики, від розповідей котрих в основному отримуємо мильну бульбашку. Землероби звикли працювати, незважаючи на кризу, посуху, заморозки: вирощувати врожаї, годувати країну, відроджувати землю. З Новим роком вас вітаю!

Святковий тост

У першу мить Нового року
За рідних келих здійму знов,
За землю-матінку й за друзів,
Яких я у житті знайшов.

Вони — душі моєї крила,
Моє надбання дорогоцінне.
На добрі справи їх відкрила
Мені любов до України.

Ви всі — від роду працелюби,
Своєї долі ковалі.
Тож хай із вами завжди буде
Любов до рідної землі!

За всіх вас — тост святковий, щирий…
Нехай у вашому житті
В майбутнє стеляться щасливі,
Прямі і радісні путі.

Хай влітку знов буяють дачі,
Плодами тішать хай сади!
А щоб всміхались нам удачі —
Здоровенькі будемо завжди!

З Новим роком Україно

За Україну, за Рідну Землю!

З Новим роком Україно! З Новим роком, Землероби! З Новим роком люди різних професій! Нехай збудеться все, що вами задумано! Хай мир, щастя й добробут прийдуть на нашу благословенну Українську землю та й залишаться назавжди!  Нехай будуть урожайними у новому році наші ниви і сади, голосистими подвір’я! Хай ваш новорічний стіл буде багатим! Миру, добра і достатку вам, земляки! Хай вас Бог береже!

Поділитись: