Найбільш повторювана проблема, яка виникає з нашим організмом під час свят (не тільки новорічних чи різдвяних), — це переїдання. Як наслідок — болі в животі, дискомфорт і важкість у шлунку, печія, метеоризм тощо. Саме тому новорічна аптечка повинна бути забезпечена засобами від подібних недуг.

Новорічна аптечка

Новорічна аптечка: які засоби повинні в ній бути

Наприклад, сорбенти, які відмінно справляються з усіма симптомами внаслідок переїдання, або ж ферментативні препарати.

Зловживання напоями, продуктами, змішування іноді не зовсім сумісної їжі може викликати послаблення процесу випорожнення. В цьому випадку теж не обійтися без сорбентів та засобів, що регулюють роботу шлунково-кишкового тракту. Зробіть вибір на користь таблеток, які містять лоперамід. Цей препарат уповільнює роботу всієї системи кишечника до нормальних темпів, у результаті чого організм починає адекватно засвоювати рідину і солі.

Іноді деякі продукти, наприклад, мандарини, морепродукти, можуть викликати небажану алергічну реакцію, тому в аптечці обов’язково мають бути антигістамінні препарати.

Не завадить наявність у новорічній аптечці і засобів від нетравлення, оскільки в свята ми часто зловживаємо продуктами харчування і напоями. Подбайте про знеболювальні на зразок аспірину і нурофену, а також про засоби проти похмілля, які ефективно справляються з такими симптомами, як спрага, втома, головний біль, нудота та запаморочення.

Нарешті, ваша новорічна аптечка обов’язково повинна містити предмети першої допомоги на випадок тих чи інших ран та опіків, включаючи джгут, бинти, знезаражувальні препарати тощо.

Всіма іншими засобами, такими як противірусні ліки, засоби від кашлю або нежиті комплектується новорічна аптечка на ваш розсуд. І нехай нічого з покладеного в новорічну аптечку не знадобиться в прийдешньому році.

Сміхотерапія

— Пам’ятаєте, як ми Новий рік у минулому році відзначали?
— Ні!
— А давайте цього року так само зробимо!

***

Ох уже мені ця груднева зарплата з присмаком нестримного гульбища і післяноворічного жебрацтва!..

***

— Холодно якось, я просто замерзла вся.
— Увімкни обігрівач.
— Взагалі то це був тонкий натяк…
— Зрозумів. Не дурень. Ти хочеш, щоб його увімкнув я.

***

Акція «Не чіпайте, це на Новий рік!» закінчилася 31 грудня. 3 1 січня почалася інша: «Їжте, а то зіпсується!».

Надіюсь ваша новорічна аптечка вам не знадобиться, бо ви під час святкування будете обережними і не жадібними.

Поділитись: