Сад і город восени        11 Вересня 2018        2043         0

Свіжі огірки до заморозків

Хочете отримати свіжі огірки до настання заморозків? Тоді читайте як це зробити, а я тим часом приготуюсь до вас на запрошення скуштувати пізніх свіженьких огірочків.

Свіжі огірки до заморозків

Зазвичай огірки швидко відходять. Після завершення першої хвилі плодоношення листя грубіє, фотосинтез проходить слабкіше. Прямо на очах рослина старіє, на ній утворюється менше квіток. Корені другого і третього порядку галуження відмирають, скелетна частина оголюється… Одне слово, невтішна, навіть сумна картина. Та на периферії ще не все втрачено — утворюються нові всмоктувальні корінці. Ось цю властивість і треба використати для омолодження огіркових рослин. Треба підсипати до коренів свіжу землю навпіл з перегноєм. Обприскати рослини розчином сечовини із розрахунку 10-15 г на 10 л води, або розчином мікроелементів — 1 таблетка на 10 л води.

Після цього листя стає м’яким, в ньому нормалізується обмін речовин, з’являються повноцінні чоловічі та жіночі квітки і починається друга хвиля плодоношення, що триває, по суті, до заморозків.

Свіжі огірки до заморозків
5 (100%) 8 голосів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Пошук по блоґу
 
Ласкаво просимо в Україну — Welcome to Ukraine!
Відкрита спільнота · 308 учасників
Приєднатися до нас
УВАГА! НАША СПІЛЬНОТА БЕЗ ПОЛІТИКИ! Мета спільноти створення позитивного іміджу Україні та її народу в інформаційному просторі мережі Інтернет.
 
Рідна моя Україна
Від роботи коні дохнуть