Ви вірите в містику? А в збіг якихось чисел, дат тощо? А я ось вірю і не дарма. Наприклад, зараз 2021 рік, а ось хостинг HostPro вже як 20 років надає свої якісні послуги, а я в цей час є щасливим клієнтом компанії з 2008 року. Цілком логічно ви можете запитати, до чого тут 2021? А справа в тому, що такий цікавий цифровий збіг обставин говорить про те, що хостинг Хостпро святкує своє двадцятиріччя (перші дві цифри) і пішов 21-й рік (дві другі цифри) їхньої якісної і такої необхідної для власників доменів та сайтів роботи. Мабуть щось знають, раз підігнали святкування свого дня народження під таку дату. Ну а тепер про більш серйозні речі.

Хостинг HostPro в Україні з стабільно високою швидкістю

Що таке хостинг HostPro і з чим його «їдять»?

Ну вираз «що» не зовсім правильний буде, бо за технічним оснащенням стоять ще й живі люди, від організованості і професіоналізму яких залежить вся робота компанії, любов і вдячність клієнтів, і головне — безперервна робота сайтів.

Компанія на українському ринку вже тривалий час надає якісні IT-послуги, завдяки чому, здобула прихильність від величезної армії власників блоґів та сайтів, а також компаній різного ґатунку. Дякуючи злагодженій роботі колективу, яку я відчув на власній «шкурі» особисто, я отримую хостинг високого рівня, а технічна підтримка завжди без зайвих слів цілодобово надає якісну та професійну допомогу.

За весь час користування хоситнгом з 2008 року, я спостерігав як на моїх очах компанія покращувала і розширювала свої IT-послуги. Більш надійного і стабільного хостингу годі й шукати в Україні. Тому хостинг HostPro буде правильним вашим вибором і ось чому.

Стабільна робота на високій швидкості

Почну з того, що я веду блоґи, які розраховані на різну цільову аудиторію не тільки на території України, а й інших країн світу. Для їх розміщення я використовую хостинг Хостпро. А для їх стабільної роботи і швидкого завантаження компанія надає можливість вибрати сервери в різних країнах світу. Благо, що ці сервери розташовані по всій Земній кулі. Отже, завдяки цьому, від відвідувачів моїх блоґів жодного разу не було нарікань на стабільність їх роботи і швидкість завантаження. Це говорить про високий рівень відповідальності і якості послуг компанії.

Які послуги надає хоситнг Хостпро?

Зараз я вам по пам’яті зроблю невеличкий перелік послуг, які ви можете собі замовити, і деякі із них я замовляю собі.

  1. Ви можете орендувати Linux або Windows хостинг.
  2. Замовити окремий сервер.
  3. За доставку контенту відповідають CDN мережі.
  4. Є можливість зареєструвати домен в любій зоні.
  5. Надаються в оренду ліцензії Microsoft.

Що для цього потрібно, щоб скористуватись послугами компанії HostPro?

Все дуже просто: ознайомитись з переліком послуг, обрати ту, яка вам найбільше підходе, оформити замовлення і оплатити електронними грошима або банківською картою.

А ще хочу дати пораду новачкам, які тільки-но роблять перші кроки власної діяльності в Інтернеті: якщо у вас немає досвіду роботи з хостингом чи то встановленні движка сайту, наприклад, WordPress, то служба підтримки хостингу надасть вам кваліфіковану допомогу або, на крайній випадок, зверніться до мене.

Наявність партнерської програми

Хостинг HostPro пропонує кожному із нас унікальну можливість заробити гроші, наприклад, для оплати хостингу чи то домену, або просто вивести їх на власний рахунок банку. Я перед собою не ставив це за мету, але приємно, коли по моєму партнерському посиланню хтось замовляє послуги у компанії Хостпро, а мені за це капає відсоток грошей на рахунок у профілі.

Хостинг HostPro: партнерьска програма

Бажаю колективу всього найкращого! Окремий привіт Віталію Могильному.