Всі послуги, які надає мені мій хостинг-провайдер мене влаштовують цілком і повністю. Недарма я так багато років користуюсь його послугами. Наприклад, хостинг HostPro вже третій десяток років надає свої якісні послуги, а я в цей час є щасливим клієнтом компанії з 2008 року. А нещодавно я перейшов на більш сучасну нову послугу хостера — хостинг на NVMe дисках. Моїй радості від того як швидко завантажуються і працюють мої сайти немає меж.

А справа в тому, що такий довгий термін користування послугами говорить про те, що хостинг Хостпро є одним із найстабільніших і найбільш функціональних ресурсів в Україні. Мабуть щось знають :). Ну а тепер без забобонів про більш серйозні речі.

Хостинг HostPro

Що таке хостинг HostPro і з чим його «їдять»?

Ну вираз «що» не зовсім правильний буде, бо за технічним оснащенням стоять ще й живі люди, від організованості і професіоналізму яких залежить вся робота компанії, любов і вдячність клієнтів, і головне — безперервна робота сайтів.

Компанія на українському ринку вже тривалий час надає якісні IT-послуги, завдяки чому, здобула прихильність від величезної армії власників блоґів та сайтів, а також компаній різного ґатунку. Дякуючи злагодженій роботі колективу, яку я відчув на власній «шкурі» особисто, я отримую хостинг високого рівня, а технічна підтримка завжди без зайвих слів цілодобово надає якісну та професійну допомогу.

За весь час користування хоситнгом з 2008 року, я спостерігав як на моїх очах компанія покращувала і розширювала свої IT-послуги. Більш надійного і стабільного хостингу годі й шукати в Україні. Тому хостинг HostPro буде правильним вашим вибором і ось чому.

Стабільна робота на високій швидкості

Почну з того, що я веду блоґи, які розраховані на різну цільову аудиторію не тільки на території України, а й інших країн світу. Для їх розміщення я використовую український хостинг Хостпро. А для їх стабільної роботи і швидкого завантаження компанія надає можливість вибрати сервери в різних країнах світу. Благо, що ці сервери розташовані по всій Земній кулі. Отже, завдяки цьому, від відвідувачів моїх блоґів жодного разу не було нарікань на стабільність їх роботи і швидкість завантаження. Це говорить про високий рівень відповідальності і якості послуг компанії.

Які послуги надає хоситнг Хостпро?

Зараз я вам по пам’яті зроблю невеличкий перелік послуг, які ви можете собі замовити, і деякі із них я замовляю собі.

  1. Ви можете орендувати Linux або Windows хостинг.
  2. Замовити окремий сервер.
  3. За доставку контенту відповідають CDN мережі.
  4. Є можливість зареєструвати домен в любій зоні.
  5. Надаються в оренду ліцензії Microsoft.

Що для цього потрібно, щоб скористуватись послугами компанії HostPro?

Все дуже просто: ознайомитись з переліком послуг, обрати ту, яка вам найбільше підходе, оформити замовлення і оплатити електронними грошима або банківською картою.

А ще хочу дати пораду новачкам, які тільки-но роблять перші кроки власної діяльності в Інтернеті: якщо у вас немає досвіду роботи з хостингом чи то встановленні движка сайту, наприклад, WordPress, то служба підтримки хостингу надасть вам кваліфіковану допомогу або, на крайній випадок, зверніться до мене: Text Monster.

Наявність партнерської програми

Хостинг HostPro пропонує кожному із нас унікальну можливість заробити гроші, наприклад, для оплати хостингу чи то домену, або просто вивести їх на власний рахунок банку. Я перед собою не ставив це за мету, але приємно, коли по моєму партнерському посиланню хтось замовляє послуги у компанії Хостпро, а мені за це капає відсоток грошей на рахунок у профілі.

Хостинг HostPro: партнерьска програма

Подарунки від компанії HostPro

Для мене приємно отримувати від злагодженого і професійного колективу компанії якісні послуги, а ще приємнішою є їхня безпосередня увага не тільки до мене, а й до своїх клієнтів. В процесі своєї діяльності компанія піклується про нас всіх і робить нам приємні подарунки.

Дехто може бути скептично налаштованим, читаючи цей мій пост в блозі, мов дядько пише замовний текст. Скажу чесно: ви глибоко помиляєтесь, бо у мене за весь час співпраці з цим напрочуд професійним колективом накопичилось багато позитивних емоцій і чимало подарунків. І цьому є доказ:

Хостинг HostPro: подарунки

А ось зараз я хочу поділитись із вами своїми позитивними враженнями від нових подарунків, які мені з любов’ю і від щирого серця подарував хостинг HostPro за мою відданість:

Подарунки HostPro
Тепло і зі смаком.
Хостинг HostPro
Я щасливий бути з ХостПро!

Як бачите, мені одночасно тепло і приємно пити смачний кофе з новенької подарованої чашки. Отже, ставки  подарунків ростуть, незабаром настане той час, коли я отримаю в подарунок новенький ноутбук…, та що там, беру вище — новеньке авто. Ну жарти жартами, але такий процес співпраці з ХостПро мене цілком влаштовує, чого і вам бажаю. Отже, хостинг HostPro — буде правильним вашим вибором. Чесно — не пожалкуєте.

Наразі я зі своїми побратимами охороняю мирну працю не тільки високо професійного і улюбленого мною колективу компанії ХостПро, а й всього Українського народу. Маю честь!

ХостПро
За Мир і спокій! Перемога за нами!

Бажаю колективу всього найкращого! Вітаю з Різдвом Христовим та Новим Роком! Окремий привіт Віталію Могильному.

Поділитись: