Багатьом буде цікаво, як і по якій причині з’являються блоґи для мам, про що можна в них писати, і кому вони будуть корисні. Уявіть собі таку ситуацію: жінка на роботі постійно має контакт з людьми, їй є з ким поспілкуватися, а, коли народжує дитину, вона всіх цих благ цивілізації позбавляється. Але у неї з’являється бажання розповісти про свою радість всьому світу. І тут на допомогу приходить Інтернет, який стає не тільки засобом зв’язку з навколишнім світом, але й непоганим інструментом для заробітку.

блоґи для мам, мами-блоґери, що таке блоґи, блоґінг

Що таке блоґи для мам?

Як не крути, але нашу увагу весь час привертає найбільш популярний букет ніш блоґінгу про моду, красу і способів життя. І раптом ці популярні ніші почали серйозно тіснити мами-блоґери. Вони створили серйозну конкуренцію і зараз є найбільш густонаселеною нішею в блоґосфері.

Варто зауважити, що такі мами не всіма сприймаються серйозно. Але тут велику роль відіграє важливість і чіткість займаної ніші з конкретною тематикою і своєю армією шанувальників, чи то пак читачів. Поява перших батьківських блоґів в двохтисячних роках спровокувала справжній фурор в Мережі і моментальну їх популяризацію. І не дивно, що блоґи мам стали ідеальною демонстрацією впровадження технологій, що сприяють більш яскравому розвитку вже наявного на той час явища. У даній ситуації це стосується людей, у яких є величезне бажання НЕ консервувати свій досвід, а передавати його іншим.

А тепер давайте зробимо відкат часу назад і згадаємо, як майже у кожної мами був свій альбом, який вони заводили після народження дитини. В ньому фіксувалися різні епізоди з життя малюка. І всі, хто вперше відвідував цей будинок, не могли просто так піти, не переглянувши цей альбом. Але з приходом Інтернету ми своє життя стали активно переносити туди, в Мережу, разом з нашим альбомом.

Як можуть зачарувати підгузники?

Важко в це повірити, але деяким мамам-блоґерам на цих речах вдалося заробити собі неабияку популярність, гроші і не тільки. Хоча не скажеш, що в цій ніші є зіркові мами, як лайфстайл- або фешн-блоґери, але до записів про дитячу присипку, яка добре допомагає малюкові від попрілостей, люди липнуть, як мухи на мед. Вони користуються такою популярністю, що не брати їх до уваги ну ніяк не можна.

Брендам давно вже відомо, що жінки вміють прислухатися до чужої думки. А це говорить про те, що у мам-блоґерів є серйозний намір побудувати життєздатний бізнес за допомогою блоґу. За рахунок цього в цю справу «вплутуватися» й інші мами.

Розповідати про реальні історії, про те, які на шляху чекають труднощі і випробування, пов’язані з народженням дитини — притаманно тільки справжнім матерям. Тому їх читачами стають інші справжні або майбутні мами. А, коли блоґи мам залучають більшу аудиторію, то вона призводить до великої вигоди.

Мами-блоґери — найвпливовіші люди в Інтернеті

Народ мовить, що кожного великого чоловіка по життю супроводжує велика жінка. Якщо вірити дослідженням, то жінки в 95% випадків ухвалюють рішення про те, що купити в сім’ю, іншими словами кажучи, в сучасному житті жінка є главою сімейного вогнища. В її владі гроші, вона все вирішує і планує. Саме з цієї причини мам-блоґерів відносять до самої впливової спільноти в Інтернеті. Вони зважують кожне слово, вміють звернутися до своєї інтернет-аудиторії, і можуть проникнути в душу великої кількості мешканок будинків по всій земній кулі.

Тому мам-блоґерів не можна просто так віднести до окремої групи блоґосфери, які займають там якусь нішу. Блоґи для мам використовують бренди в якості прямого каналу, що веде до потенційних клієнтів. Вони керують сімейним бюджетом і готові здійснювати покупки, — і це жінки. Тим більше, деякі мами, які мають вплив в Мережі, також можуть впливати на оточуючих і поза нею.

Скільки в Інтернеті блоґів для мам?

Визначити точну їх кількість не представляється можливим. Але, щоб народ мав про це уявлення, то на одному з новинних агрегаторів Мережі блоґи мам займають левову частку, а це в районі 10 000 проектів. Всі вони на агрегаторі займаються рекламою свого контенту, а також служать рекламними майданчиками для брендів.

Коротше кажучи, якщо ви збираєтеся стати мамою або вже є такою, то, напевно знайомі хоча б з однією і них, яка веде свій блоґ. Тим більше, говорити про успішність і привабливість таких блоґів можна з точки зору того, що вони прекрасно вписуються в життя будь-якої жінки, особливо, коли вона мама. Доглядаючи вдома за дитиною, у неї завжди знайдеться хвилинка часу написати невеликий пост, бо це робиться набагато легше і швидше, ніж інша робота.

Варто також сказати про те, що не всі мами намагаються перетворити свій блоґ на джерело доходів. Вони ведуть його по типу онлайн-щоденника, для душі, розповідають про своє сімейне життя для підтримки свого мозку в робочій формі. У нинішній час мами замість журналів віддають перевагу Інтернету, щоб дізнатися продукт якого бренду найкращий, вони відвідують блоґи для мам, де є різні думки, які можна геть відкидати, або прислухатися до них. Адже порівнюючи ту чи іншу інформацію, жінка приймає рішення про покупку.

Чим привабливий блоґінг?

Він може повністю змінити життя будь-якої людини. До входження в цю нішу мама може працювати на підприємстві, і віддавати весь цей час виробництву. Ну а в ролі блоґера їй доводиться теж працювати, але вже за власним графіком. Наприклад, якийсь час присвячувати дитині, перебувати поруч з нею, коли вона хворіє. Можна з ранку, на свіжу голову, зробити левову частину роботи, а після обіду зайнятися домашніми справами, варіантів багато. Багатьом і не снилася така свобода дій. А ще, при правильній організації праці, можна отримувати непогані гроші, виконуючи цікаву творчу роботу.

Чим привабливі блоґи для мам? Власною кар’єрою блоґера, де можна займатися улюбленою справою. Адже розповідати можна не тільки про дітей і їхні речі, а й удосконалювати свої професійні навички. Наприклад, якщо жінка до народження дитини працювала в офісі редактором або навіть підприємцем, то тут неоране поле можливостей. Завдяки блоґу, мама може стати популярною і попереду її чекає приголомшливе життя:

  1. Можна рвонути разом з дитиною в захоплюючу подорож.
  2. Розповісти про свої захоплення всьому світу.
  3. Публікуватися на сторінках відомих журналів.
  4. Бути запрошеною на телебачення.
  5. Давати цікаві інтерв’ю та ін.

Можливостей греблю гати, було б бажання

Будь-якій мамі блоґінг по плечу. Осягаючи цю нову професію, потрібно бути готовою постійно вдосконалювати свої знання та навички. Бажано прислухатися до порад більш досвідчених блоґерів, ретельно аналізувати інформацію, доповнювати її власними фішками і буде вам щастя. Ви потрапите в динамічне середовище проживання, тому будете вести такий же динамічний спосіб життя. Необхідно знайти шлях до свого читача, привернути його увагу і утримати. Для цього потрібно багато працювати, а ще більше вчитися і осягати нове. Ось, що таке блоґи для мам.

Поділитись: