Якось в Мережі мені на очі потрапило 11 порад від видатного професійного блоґера Даррена Роуза, як стати блоґером. Щиро визнаю, що ці поради мене зацікавили, є чому повчитись у професіонала (хоча й сам є професійним блоґером), і я вирішив цими порадами поділитись з читачами мого інтернет-щоденника.

Як стати блоґером: 11 порад від Даррена Роуза, зробіть свій блоґ, по продукту WordPress

Що мене спонукало завести блоґ

Я хотів себе спробувати в новому ракурсі блоґера тому, що почав писати тексти для сайтів на замовлення. А власний мережевий щоденник як найкраще підходить для того, щоб використовувати його в якості портфоліо. Спочатку я вів декілька щоденників на безкоштовних площадках, а потім дійшов висновку, що це повинен бути проект на окремому власному домені і хостингу.

Прийшлося мені вивчати декілька відомих CMS, і моїм вибором став WordPress. Це дійсно універсальна система управління контентом, і я поставив собі за мету вивчити її більш досконально. Прийняв активну участь у навчальному процесі і отримав сертифікат WEB-майстра по продукту WordPress від американської компанії TemplateMonster. Зараз я веду не тільки власні блоґи, а й створюю на замовлення для приватних осіб, організацій і фірм. Також продовжую писати тексти для сайтів на замовлення.

Скажу чесно, думаючи про те, як стати блоґером і, створюючи свій перший блоґ, я планував, що в недалекому майбутньому я стану професійним блоґером. Це був не лише щоденник для себе, а й для широкого загалу користувачів Інтернету.

Я почав із захопленням читати інші щоденники, щоб набратись більше досвіду, або вивчити помилки. Для мене це було дуже цікавою справою. Тай зараз продовжую читати із задоволенням пости відомих блоґерів, бо власний досвід потрібно постійно вдосконалювати. Часто коментую їхні дописи, задаю питання, дискутую. Часто отримую відповіді професійного рівня. Тому це не просто щоденник, це блоґ, який є потужнім інструментом для спілкування, виховання та самоосвіти!

11 способів як стати блоґером

  1. «Захворійте» на Інтернет, не гасіть «душі прекрасні пориви»!
  2. Заведіть у будь-якому сервісі, на будь-якій безкоштовній платформі свій щоденник, щоб за його допомогою допомогти «розкрутити» свій проект.
  3. Постарайтеся робити записи в щоденнику регулярно, тобто виробіть звичку. Складіть графік написання постів на наступний тиждень, дотримуйтесь його і буде вам щастя. Перевіряйте статистику вашого блоґу.
  4. Беріть активну участь у коментуванні постів в інших блоґах, тим самим знаходите собі друзів і читачів вашого блоґу. Обов’язково відповідайте на коментарі у ваших постах. Створіть сторінку із формою збору адрес електронної пошти від нових читачів блоґу. Періодично робіть розсилку на e-mail «старим» читачам. Поміщайте у своїх постах взаємні посилання, тобто, робіть обмін посиланнями. Час від часу перевіряйте посилання в опублікованих постах, знаходите «биті» та редагуйте чи то видаляйте їх.
  5. Зробіть свій блоґ привабливим, коли до його читання хочеться повернутись знову і знову. Створіть «вірусну» сторінку (мапу), що спонукає читача зануритись вглиб вашого блоґу.
  6. Знайдіть форуми на тему вашого проекту та приєднуйтесь до них. Тільки відчувайте міру, інакше — «засмокчить».
  7. Повинна бути грамотно і змістовно створена сторінка блоґу «Про мене». Чітко опишіть місію свої віртуальної площадки!
  8. Якщо вас зацікавила рекламна діяльність, ведіть її грамотно, періодично виконуйте рекламну ревізію власного блоґу.
  9. Проводьте опитування серед своїх читачів, а ще краще — конкурси. Познайомтеся з іншим блоґером, або декількома, у реальному житті. Проаналізуйте конкурентність свого проекту.
  10. Наведіть порядок на бічній панелі або в сайдбарі блоґу.
  11. Вивчайте соціальні мережі, беріть участь у мережах, які вам цікаві.

От і все, про те, як стати блоґером, шановні читачі. А тепер я хочу поділитись із вами посиланнями на мої проекти, над якими мені ще треба працювати та працювати:

  1. https://medik.top/
  2. https://textmonster.top/

Надіюсь, вам буде цікаво їх вивчити, подивитись на якісне оформлення. Якщо буде у вас бажання, то я із задоволенням вам допоможу створити подібні мережеві площадки, де ви будете ділитись власним досвідом, або вести їх заради цікавості, розповідаючи про власне хобі. Це дуже гарний спосіб продемонструвати власні думки тай знання і досвід в якійсь галузі величезному загалу користувачів Інтернету.

Поділитись: