Мабуть, материнство — найвідповідальніша і неймовірна професія на світі. І це правда.

Материнство — найвідповідальніша професія

Материнство — найвідповідальніша для жінки професія

Адже тільки мама дає ази життя.

  1. Як відрізнити добро від зла?
  2. Брехню від правди?
  3. Що таке мораль?
  4. Які межі справедливості?

Мама і тільки вона вчить дитину взаємодії з такими ж людьми, як вона сама, підводить малюка до розпізнавання всіх цих важливих людських якостей. Материнству відводиться важкий і відповідальний труд. Він має не тільки фізичну сторону, таку, як догляд за малюком, годування, домашні справи, а й моральну. На першій сходинці формування стоїть мама, саме вона дає своїй дитині якості, які знадобляться їй в подальшому. Головне тут — орієнтування в соціумі.

Всі люди були колись народжені матір’ю:

  • космонавти і вчені;
  • художники і музиканти;
  • письменники і композитори.

Світ став би морально біднішими, якби не було цих талановитих людей! Не було б відкриттів і рекордів! Канула б у лету історія, бо нікому було б її творити. Не було б нічого без ніжних і дбайливих рук наших улюблених матерів.

Любов матері

Одним з найбільш сильних почуттів, яке може відчути людина — це любов матері до дитини. Життєві пріоритети змінюються, життя наповнюється новим змістом, яскравими фарбами і емоціями, коли жінка стає матір’ю. Найсильніше почуття в житті жінки — це материнський інстинкт. Вагітна жінка і малюк всередині неї — єдине і неподільне ціле. Ці відчуття зберігаються і після народження малюка, продовжуючись до кінця життя. Жодна жінка до появи дитини не могла і припустити гостроту і важливість свого нинішнього положення.

Однак любов до дитини може випробувати не тільки та жінка, яка її народила, а й та, яка просто усиновила або удочерила малюка. Діти повністю змінюють звичний уклад життя жінки, змінюють її ставлення до друзів, рідні і навіть чоловіка. Тепер її життя буде спрямоване на створення гармонії для малюка. Не залишилося часу для відпочинку і для себе. Жінка більше не належить собі.

Материнство — найвідповідальніша і важка праця, вона приносить жінці радість, але разом з тим і багато клопоту і турбот. І це дуже важливо.

Поділитись: