Сьогодні 1 вересня, і всі причетні до навчання в цей день ідуть за новими знаннями. Тому, шановні батьки і діти, учні та студенти, прийміть щирі вітання з Днем знань від проекту «Ласкаво просимо в Україну! & Welcome to Ukraine!».

За новими знаннями. З Днем знань, запорука успішного навчання, 1 вересня

За новими знаннями: з Днем знань!

О могутні володарі цифр, наймудріші знавці таблиці множення і правил ділення, найславніші умільці додавання і віднімання! Сьогодні розпочинається новий навчальний рік. Нехай же він примножить наявні знання і збільшить уміння гідних! Приблизно так на сучасний лад виглядало б привітання із 1 вересня 500 років тому. Адже арифметика, котру сьогодні вивчають з першого класу, у середні віки вважалась доступною лише небагатьом, особливо вишуканим умам.

Існували навіть учені ступені:

  1. Доктор ділення.
  2. Доктор множення.
  3. Доктор додавання.
  4. Доктор віднімання.

Цікаво, що сказали б стародавні бакалаври та магістри, дивлячись на таку кількість маленьких «учених», кожен із котрих вміє додавати і віднімати числа, множити і ділити? І все завдяки школі, котра учить цього та багато чого іншого, що стародавнім мудрецям навіть і не снилось.

Тож уперед, маленькі друзі! За новими знаннями і вченими ступенями докторів алгоритмів, квадратних рівнянь, коренів, тригонометричних функцій та іншими званнями, доступними вишуканим і, головно, прагнучим знань умам. Удачі вам!

А тепер бонусом від проекту піду дуже корисна порада.

Хороший сніданок — запорука успішного навчання

Це правило стосується не тільки першокласників, а й дітей дошкільного віку, так само як і старшокласників. Дослідження, проведені японськими і європейськими вченими-дієтологами, показали, що ті діти, які зранку не снідають перед школою, вчаться в середньому на 10% гірше.

У молодших класах розклад занять складають з урахуванням того, що діти швидко втомлюються до кінця дня, і тому вранці ставлять найскладніші уроки. Тож не дивно, що голодна дитина (а в школі сніданок дають вже після одного-двох уроків) не може як слід зосередитися на навчанні.

Правильний вибір продуктів для сніданку теж дуже важливий: не варто перевантажувати дитячий шлунок з самого ранку. Ідеальний варіант — різноманітні каші, бутерброд з вершковим маслом і сиром. Також солодкий гарячий чай або тепле молоко. Якщо коротко, то це ситний, гарячий, але «легкий» сніданок.

Не обов’язково, щоб діти вранці їли багато (як правило, вранці апетиту якраз немає). Головне зробити невеликий запас вуглеводів, які допоможуть дитині «дотягнути» до шкільного сніданку чи обіду. Але не бажано давати дітям вранці солодощі (здобні булочки, печиво, цукерки), особливо якщо вони містять штучні підсолоджувачі. Також небажана і ковбаса.

Тому, ідучи за новими знаннями, треба бути хоча б трохи ситими.

Поділитись: