Зараз ви дізнаєтесь як боротися з гризунами, які завдають значної шкоди по господарству. Всі, як один, мобілізуємося на війну з домашніми гризунами. А саме — з мишами і щурами всіх мастей. Отже, починаємо військові дії!..

Як боротися з гризунами, боротьба з мишами, миші і щури, отруєння гризунів

Як боротися з гризунами в будинку

Вразливе місце супротивника, можна сказати, його «ахіллесова п’ята», полягає в його надзвичайній ненажерливості. А тому на перше місце в тактиці і стратегії винищення гризунів виходить їх отруєння. Таким чином, тактика вироблена, рішення прийнято — будемо труїти!

Увага! Вагітним жінкам, дітям до 16 років і активістам «Грінпіс» далі читати не рекомендується! Іншими словами, продовжуючи читання цього випуску, ви офіційно підтверджуєте, що не є молодою вагітною активісткою «Грінпіс»…

Отже, з усіх відомих людському розуму способів отруєння гризунів нам видається цікавим наступний: необхідно поставити посуд з негашеним вапном, до якого підмішані солод і цукор, а поруч інший посуд — з водою. Щур з’їдає вапно (до сих пір не розумію, що його на це штовхає), яке збуджує спрагу, після чого жадібно п’є воду і здихає, не встигнувши дістатися до своєї нори.

Інша популярна і більш гуманна боротьба з мишами в будинку називається «мишоловка». Але слід сказати, що цей механізм має одну ваду. Справа в тому, що після піймання однієї-двох мишей гризуни в неї більше не йдуть, навіть на саму спокусливу приманку.

Якщо ми розуміємо, що вміст мишоловки навіть для нас здається привабливим, а миші — хоч би що — не їдять … діємо симетрично. В цьому випадку рекомендується обдати мишоловку окропом, ретельно провітрити її, — і ось миші знову йдуть на приманку косяками!

Ну і останній, мабуть, найбільш дипломатичний спосіб спілкування з мишами називається «прикордонний». Полягає він у тому, щоб закрити кордон, завдяки чому жодна миша без спеціального запрошення не може проникнути на територію нашої квартири.

Для здійснення подібного заходу ми обчислюємо нори гризунів і посипаємо біля них порошок хлористого кальцію, який миші і щури не виносять. А щурячі лазівки замазуємо цементом з піском і товченим склом — таку замазку щури прогризти не можуть і стають, таким чином, не виїзними. От і все. Тепер ви знаєте як боротися з гризунами.

Поділитись: