Всім, хто шукає роботу, доводиться стикатися з співбесідою. Судячи по тому, як людина відповідає на запитання інтерв’юера, залежить подальше її працевлаштування. Спокійна поведінка і впевненість на співбесіді — запорука успіху при працевлаштуванні.

Впевненість на співбесіді, невпевнена в собі людина, зовнішній вигляд на співбесіді, ефективність пошуку роботи, отримали запрошення на співбесіду

Впевненість на співбесіді

Як правило, чоловіки частіше презентують себе як впевнену і спокійну людину. Жінки більше схильні до боязні відмови, як правило, саме вони погоджуються на непривабливі посади.

Більш впевнено почувають себе люди з великим досвідом і ті, хто раніше отримував пристойну заробітну плату. Вони можуть оцінити реально свої можливості і чітко знають, на яку зарплату мають право претендувати.

Молоді фахівці через відсутність робочого і життєвого досвіду не завжди можуть достойно поводитися на співбесіді. Постійна відмова з боку роботодавців занижує самооцінку, і кожна співбесіда стає найсильнішим стресом для організму. Невпевнена в собі людина стає гарним здобутком для недобросовісних роботодавців.

Тому завжди залишайтеся впевненими в собі, спокійно оцінюйте ситуацію і сприймайте кожну співбесіду окремо, не перебільшуйте значущість інтерв’ю і не розглядайте його як «останній шанс».

Зовнішній вигляд на співбесіді

Багато в чому впевненість на співбесіді залежить від зовнішнього вигляду претендента на ту чи іншу вакансію. Те, як людина виглядає при працевлаштуванні, впливає на ефективність пошуку роботи.

Отже, ви справили гарне враження на телефонного співрозмовника і отримали запрошення на співбесіду. Тепер варто зайнятися зовнішнім виглядом. Так як інтерв’ю — діловий захід, то одягатися слід в тому ж стилі. Діловий костюм — оптимальний варіант, як для жінки, так і для чоловіка. Бажано, щоб колірна гамма вашого одягу залишалася нейтральною. Не слід одягати «леопардову» блузку при зустрічі з роботодавцем (звичайно, якщо ви не збираєтеся працювати в стриптиз-барі).

Безумовно, ніхто не змушує ставати сірою мишкою, одягнувши стандартний офісний костюм. Для цього існує величезне різноманіття тканин і моделей одягу в магазинах. До того ж правильно підібрані аксесуари ніхто не відміняв.

Окремо варто поговорити про стан рук. Вам напевно доведеться заповнювати анкету, подавати документи наймачеві, вітатися, в кінці кінців. Тому відсутність манікюру може відразу кинутися в очі наймачеві і мимоволі викликати неприязнь.

Взуття і зачіска — справжні показники характеру людини. Тому презентувати себе як надійного і відповідального працівника допоможуть укладена зачіска і взуття на стійкому каблуці.

От коротенько і все про впевненість на співбесіді.

Поділитись: