Створити казку на новорічному столі — для нас взагалі пара дрібничок. А ось, як підготувати організм до новорічних свят, не кожен із нас знає і про це дбає. Тому тут дається невеличкий перелік корисних порад, щодо підготовки організму до Нового року.

Як підготувати організм до новорічних свят, щоб не було похмілля

Створити новорічну казку власними руками

Перш ніж дати вам поради про те, як підготувати організм до новорічних свят, я в декількох словах розповім, що нас чекає на Новий рік і, як створити новорічну казку у власній оселі і на святковому столі.

Усі ми з дитинства віримо (принаймні, хочеться вірити), що в новорічну ніч відбуваються справжні дива, збуваються найбільш заповітні мрії, найбільш неймовірні фантазії. Тому очікування Нового року нас дорослих, теж робить дітьми. Ось і виходить, що новорічна ніч — це завжди казка. Кожен вважає, що вона — світла, радісна й обов’язково зі щасливим кінцем. Можливо тому, що кожен бажає собі і своїм близьким тільки доброго в році, який настає.

Правда, від дітей ми відрізняємось тим, що казки вміємо створювати самі. Кожна жінка (та й кожен чоловік так само) може в новорічну ніч стати чарівником, перетворивши на казковий палац навіть невелику міську квартиру, на багату скатертину-самобранку — недорогий набір своєї продуктової корзини. Усе залежить від польоту фантазії. Ось чому потрібно знати, як підготувати організм до новорічних свят, бо на вас чекають блюда, які неодмінно захочеться покуштувати.

Ну що, за роботу? Давайте для початку визначимось із обстановкою, напрямком дій. Звичайно ж це м’ясо, багато м’яса в різних видах і варіантах. А ще — овочі. Адже вони найкраще поєднуються з м’ясом. Ось головне, що має бути на новорічному столі. Ну а вміння нашим господарочкам не займати, хоча деякі підказки, зайвими не будуть. Про це далі.

Як підготувати організм до новорічних свят

Багато людей після новорічних свят почувають себе не дуже добре. За словами дієтологів, готувати організм до новорічного випробовування слід завчасно. Краще починати процедуру із середини грудня, а хто трохи запізниться з цим — не біда. Загалом двох тижнів достатньо для повної підготовки організму.

Початковий етап підготовки — зменшення кількості калорій в раціоні. Досить відмовитися від жирних продуктів і солодощів, виключаючи із раціону ковбасні вироби, копченості та продукти, що містять цукор. Почати більше пити води, щоб організм отримав водне навантаження.

У новорічну ніч сідати за святковий стіл голодним категорично заборонено. Перед торжеством підкріпіться, інакше вигляд накритого столу стане причиною втрати самоконтролю.

Під час застілля віддавайте перевагу тільки одному міцному напою. Змішувати спиртне не рекомендується. До того ж запивати алкогольні напої не потрібно, краще їх закушувати. Наступного дня після свята відразу випийте склянку води.

Не забувайте про збільшення водного навантаження наступного тижня після торжества. Пийте воду, їжте рідкі страви, і радуйте організм натуральними соками. Ось так коротко про те, як підготувати організм до новорічних свят.

7 правил для вечірки

Вище ви ознайомились з порадами, як підготувати організм до новорічних свят, а зараз вам треба засвоїти 7 правил для жінок та чоловіків, якщо хочете зберегти стрункість і привабливість.

  1. Не виморюйте себе голодом до вечірки, інакше ви обов’язково переїсте, з’ївши надмірну кількість їжі. За годину до застілля влаштуйте собі низькокалорійну перекуску.
  2. Одягніть будь-який одяг, що облягав би фігуру, приміром сукню, або ж підпережіться паском, вони дадуть одразу відчути будь-яке зловживання їжею.
  3. На вечірці не забувайте періодично відвідувати дамську кімнату. Підфарбуйте губи, з’їжте м’ятну таблетку або пожуйте жуйку.
  4. Перш ніж пригощатися, виберіть з усього різноманіття страв кілька улюблених і кілька низькокалорійних.
  5. Наповнюйте тарілку якомога меншими порціями.
  6. Не дозволяйте собі чимось запивати їжу.
  7. Не пийте багато рідини.

Як підготувати організм до новорічних свят, щоб не було похмілля

Свята у нас обов’язково пов’язані з випивкою (що поробиш — традиція). Однак радість від свята наступного дня нерідко затьмарюється головним болем, іншими неприємними відчуттями.

  1. Збираючись у гості чи готуючись до новорічного застілля у своєму домі, аби не схмеліти, треба заздалегідь випити, не кваплячись, сире яйце, а то і два. Замість них ще можна випити чверть склянки соняшникової олії, заївши її злегка присоленим чорним хлібом. Непогано б з’їсти, знову-таки без поспіху, 40—50 г розм’якшеного вершкового масла або шматочок сала, хоча б із хлібом.
  2. Вельми доречною перед випивкою буде тарілка гречаної каші з маслом або молоком. Не дивуйтеся, ця страва відмінно вбереже від надмірного сп’яніння. Корисно також з’їсти тарілку не гострих овочів, ретельно їх пережовуючи. Овочі, на кшталт масла, вповільнюють усмоктування алкоголю.
  3. Є і такий спосіб, як підготувати організм до новорічних свят: за годину до застілля прийміть 25—30 мл горілки або краще коньяку. Тим самим ви не тільки підготуєте організм до більш солідної дози, але й до деякої міри наситите себе алкоголем, тож за столом будете менше пити.
  4. Щодо вин (якщо їх є кілька видів), то починайте з легких, поступово підвищуючи «градуси». А взагалі-то, краще вибрати щось одне і постаратися нічого іншого не пити.
  5. Із незнайомими вам марками вин, коньяку чи горілки будьте обережні. Пийте небагато і маленькими ковтками, не кваплячись. Тільки горілку можна випити одним ковтком, але не більше однієї чарки.
  6. Слід узяти собі за правило: ніколи не пити після вина чи горілки пиво, позаяк від нього ви швидко сп’янієте.
  7. Щоразу знижуйте дозу випитого й опісля обов’язково закушуйте. Небажання закушувати — це останнє попередження організму про те, що пити більше не можна.
  8. І ще одна порада: сівши за стіл, подумки визначте для себе норму випитого. Дайте собі наказ у певний час зупинитися або хоча б зробити тривалу перерву в прийомі міцних напоїв.

От тепер ви достеменно знаєте, як підготувати організм до новорічних свят.

Поділитись: