Декого будь-який спосіб лікування горілкою здивує, а для багатьох горілка в народній медицині — це народний засіб від хвороб. Присутність горілки в народній медицині має не тільки прихильників, а й противників. Хоча противники добре знають, що багато офіційних лікарських препаратів виробляються на основі спирту.

Лікування горілкою, горілка в народній медицині, народний засіб від хвороб

Про лікування горілкою

Сьогодні в цьому блозі ми перейдемо до вивчення філософії і торкнемося такої теми, як боротьба і єдність протилежностей. Боротьба і єдність, про які піде мова, особливо актуальні в непогожу осінню пору, і не тільки. А ще точніше, предметами сьогоднішньої нашої бесіди будуть такі, полярні на перший погляд, поняття, як горілка і здоров’я, а також проблема, як їх поєднати.

Горілка, сода й молоко

Отже, пропонуємо широко перевірений спосіб лікування горілкою поверхневих (тобто не заглиблених в бронхи) застуд за допомогою горілки, соди і молока. Він легко може бути названий нами «У молоці і двох водах», хоча мова піде зовсім не про купання.

Не ради похмілля, а заради здоров’я, розводимо в 30–50 грамах горілки дрібку солі і полощимо: зуби, порожнину рота і — піднявши голову — горло. Ковтаємо. Отримуємо специфічне задоволення. Після цього полощіть міцним, не дуже гарячим содовим розчином. Зрозуміло, якщо не поставили за мету лікуватися ще й від печії, то не ковтаємо. Нарешті, промиваємо порожнину рота теплим молоком. Тут — на розсуд. Якщо організм сприймає горілку з молоком, сміливо ковтаємо. Якщо організм проти, просто полощіть… Алгоритм лікування простий:

Таким же способом знімаємо виснажливий зубний біль. А вранці вам самим доведеться вирішити, чи зручно йти до лікаря з гострим болем разом з перегаром, який буде злегка відчутний. Втім, лікар, як правило, розуміє…

Головне — пам’ятати про те, що в даному випадку категорично не слід користуватися коньяком! Начебто, яка різниця, але… При застуді — будь ласка, на здоров’я, а ось при зубному болю — тільки горілкою!

Справа в тому, що дубильні речовини, що містяться в коньяку, змушують тканини скорочуватися, тому тріщина або діра в зубі від цього тільки збільшуються, та й біль посилюється. Звідси — висновок: будь-яка хвороба має своє лікування, в тому числі й лікування горілкою.

Поділитись: