Грибок на ногах — дуже неприємна болячка, яка може сильно зіпсувати повсякденне життя. Однак і від такої напасті можна вилікуватися, застосовуючи народні засоби від грибка.

Народні засоби від грибка на ногах

 

Ось кілька нескладних рецептів порятунку від цієї болячки на ногах народними засобами:

  1. Візьміть одну велику цибулину і пару великих зубчиків часнику, пропустіть їх через м’ясорубку і далі отриману кашку на ніч втирайте в стопи ніг. Потім, не змиваючи суміш, огорнути ноги в целофан, а зверху надіньте теплі шкарпетки і лягайте так спати. Повторюйте цю процедуру приблизно тиждень і побачите результат.
  2. Якщо грибок вразив ваші нігті, то можна діяти в такий спосіб: підготуйте тазик з гарячою водою і розбавте в ній одну столову ложку мідного купоросу. Перемішайте воду в тазу, а потім опустіть ноги і сидите так до тих пір, поки вода в тазі не охолоне. Проводьте подібну процедуру щодня і незабаром грибок пропаде.
  3. В маленьку каструльку з літром холодної води слід додати одну столову ложку махорки. Перемішайте воду і поставте її на невеликий вогонь на 2-3 хвилини. Далі слід вилити отриманий відвар в таз і дати трохи охолонути. Потім, коли відвар досягне терпимої температури, опустіть в нього ноги і посидьте так до повного охолодження води. Ноги потім витирати не варто, дайте їм обсохнути природним шляхом. Буває, що подібний метод позбавляє від грибка після однієї процедури.

Ось такі нехитрі народні засоби від грибка на ногах. Хай ваші ноги будуть здорові!