Ось і настав той слушний момент, коли треба хоча б трохи описати, чим відрізняються поміж себе народна і традиційна медицина. Тобто, зараз і на цьому місці буде все «розжовано», залишиться лише ковтнути…

Народна і традиційна медицина і їх відмінності

Про здоров’я

Що таке здоров’я? Здавалося б відповідь на це запитання знають всі, на крайній випадок, дорослі жителі нашої планети. Але як сформулювати це поняття в декількох словах? На наш погляд, найбільш підходить для цього наступна фраза: «Здоров’я — це гармонійне сприйняття самого себе, як невід’ємної частини Природи».

Дійсно, тільки здорова людина може відчувати себе адекватно в будь-якій ситуації, що виникає на її життєвому шляху, сприймати послані Природою випробування з вірою в те, що це всього лише тимчасові труднощі, і все хороше ще попереду. У хворої людини не вистачає сил для накопичення позитивних емоцій, що ведуть до її оздоровлення, вони (позитивні емоції) «забиваються», здавалося б, непереборними труднощами існування.

Але, незважаючи на таку похмуру картину, хворий цілком самостійно може знайти шляхи свого одужання. Для цього він повинен, як ніколи раніше, прислухатися до свого організму, не зволікати відгукуватися на його «крики» у вигляді болючих відчуттів, чи то дискомфорту, що відчувається в тому, чи іншому органі, спробувати змінити як ставлення до світу, який його оточує, так і свій спосіб життя.

Народна і традиційна медицина і їх відмінності

Кожна людина володіє потужним потенціалом як психічного, так і фізичного здоров’я. Ми в змозі прожити багато років щасливим, і, найголовніше, здоровим життям, використовуючи його хоча б наполовину. Ще в давнину, коли не було традиційної медицини у вигляді таблеток і уколів, цілителі, перш за все, зверталися за допомогою до природи, її цілющим властивостям.

В основі народної медицини лежить аналогічний підхід до процесу лікування. Її рецепти накопичуються, зберігаються, а також передаються у спадок з покоління в покоління народних цілителів різних народів і країн світу. Маючи дуже давнє коріння, «проживши» набагато більше років, ніж сучасна медицина, народна, як це не парадоксально, вживається з визначенням «нетрадиційна», хоч саме вона лежить в основі сучасної, «традиційної» медицини, і ні в якому разі не знаходиться в конфронтації з офіційною, відрізняючись лише методикою лікування.

Можна з упевненістю сказати, що, навпаки, засоби народної медицини, як Сходу, так і Заходу, збагачують і доповнюють офіційну сучасну медицину. Їх застосування, безсумнівно, поліпшить ваше фізичне і психічне здоров’я, але при всьому цьому, в разі, якщо у вас є підозра на серйозне захворювання, зверніться, в першу чергу до лікаря, порада якого допоможе підібрати вам правильний курс лікування, включаючи і народну медицину.

Тому народна і традиційна медицина — це дві споріднені складові, які доповнюють одна одну, і паралельно застосовуються в лікуванні різних хвороб.

Поділитись: